Türk Yapımı MMO FPS Zula’nın Testleri Başlıyor Türk Yapımı MMO FPS Zula’nın Testleri Başlıyor
Madbyte Games’in yapımcılığını üstlendiği, ilk Türk çok kişili online FPS oyunu Zula için oyuncu testleri başlıyor. Ingame Group’un bünyesindeki Madbyte Games tarafından geliştirilen online... Türk Yapımı MMO FPS Zula’nın Testleri Başlıyor

Madbyte Games’in yapımcılığını üstlendiği, ilk Türk çok kişili online FPS oyunu Zula için oyuncu testleri başlıyor.

Ingame Group’un bünyesindeki Madbyte Games tarafından geliştirilen online FPS oyunu “Zula”, oyunseverlerin karşısına çıkıyor. Bir süredir merakla beklediğimiz MMO Zula, 30 Ağustos Cumartesi günü Kadıköy’deki Zocco’s Oyun Merkezi’nde (Osmanağa Mah. Sakız Sok. 9/A Kadıköy, İstanbul) saat 13:00’de başlayacak etkinlikle oyuncular tarafından ilk kez test edilecek.

Oyuncular Zula’nın dünyasını keşfetmekle birlikte, sürpriz ödüllü çekilişe katılma fırsatını da yakalayacaklar. Ayrıca etkinliğe katılan tüm oyuncular, ilerleyen günlerde gerçekleşecek kapalı beta sürecinde yer alma şansını da kazanmış olacak.

Zula tamamen Türk yapımı olduğu için hem hikayesi hem de mekanlarıyla Türkiye’yi yansıtacak. Yerli dizileri sevenler tarafından ve Türk dizileri ile sinemasının sevildiği pazarlarda Zula’nın ilgiyle karşılanması bekleniyor. Zula’nın ilk kez test edileceği bu etkinlik tüm oyunseverlere açık olarak gerçekleşecek ve herhangi bir katılım şartı aranmayacak.

Madbyte Games’in de bağlı olduğu Ingame Group ile ilgili ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak gideceğiniz web sitesinde ulaşabilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.