Kategoriler

Türk Yapımı “Solarix” 18 TL’lik Fiyatıyla Playstore’da

Türk yapımı Solarix adlı oyun, Playstore’dan platform ve tanıtım desteği alarak 18 TL’lik uygun fiyatıyla geniş kitlelerle buluşacak.

Türk yapımı Solarix adlı oyun, Playstore’dan platform ve tanıtım desteği alarak 18 TL’lik uygun fiyatıyla geniş kitlelerle buluşacak. Sadece Playstore’un sunabildiği bu avantajlı fiyat sayesinde Solarix, oyunseverlerle buluşabilecek.

Bir bilim-kurgu, gizlilik ve korku oyunu olan oyunda Türkçe desteği oyunculara sunulan seçenekler arasında bulunuyor. 12 bölümlük bir senaryoya sahip olan Solarix’te eski tip bilim-kurgu ve korku hissi, modern bir stil ve grafiklerle bir araya getiriliyor. Hikâye, bir enfeksiyonun yıldızlararası bir araştırma istasyonunu alt üst etmesinin ardından hayatta kalmak için umutsuzca çabalayan bir elektrik mühendisine odaklanmış durumda. Oyuncular, hastalığın yayılmasını önlemeye çalışırken, hem mürettebattan kalanlarla hem de kendi dağılmış zihinleriyle mücadele ediyorlar.

Oyun, alışılagelmiş korku oyunlarının ötesine geçen özellikler taşıyor. Oyuncuları huzursuzluk, güvensizlik ve umutsuzlukla baş başa bırakan, karşılaşacakları korkuların içinde üzerlerine düşen rolle yüzleşmelerini gerektiren bir dünya sunuyor.

Solarix hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve oyunu satın almak için aşağıdaki adresi ziyaret edilebilirsiniz: http://www.playstore.com/#!/urun/solarix

Görüntülenmeler:
10
İlgili etiketler:
· · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · İndirimler · Oyun Haberleri · Playstore