Kategoriler

Turkcell e-Milli Takım Seçmeleri Başlıyor

(Haber Bülteni)

Ülkemizi FIFA (EA Sports) video futbol oyunu platformunda temsil edecek ve Milli formayı e-Futbol alanında giymeye hak kazanacak oyuncularımızın belirleneceği Turkcell e-Milli Takım seçmeleri başlıyor.

2021-2022 sezonunda FIFA’nın düzenleyeceği e-Nations Cup turnuvasında ülkemizi temsil edecek olan e-Milli Takımımızda yer almaya hak kazanacak oyuncular, Türkiye Futbol Federasyonu’nun organize ettiği Turkcell’in isim sponsorluğunda gerçekleşecek seçmelerle belirleniyor. Kendine güvenen herkesin katılım sağlayabileceği seçmelere https://battlefy.com/emillitakim adresinden kayıt olunabiliyor.

İki aşamalı olarak planlanan seçmeler çeyrek final seviyesine kadar tek maç usulü elemelerle yapılırken çeyrek final, yarı ve final turları ise çoklu maçlar üzerinden organize edilecek. Seçmelere katılmak isteyen oyuncular, kayıtlarını https://battlefy.com/emillitakim web sitesinden yapabilecek ve her katılımcı turnuva ağacındaki rakibiyle eşleşerek elemelere katılacak.

Düzenlenen seçmeler sonucunda, FIFA (EA Sports) için, 2 eFutbolcu Türkiye’yi eFutbol alanında temsil etme hakkı kazanacak. FIFA e-Milli Takımımız e-Nations Cup grup elemelerinde başarılı olduğu takdirde finallere katılmaya hak kazanacak.

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Haber