TurkNet’ten 2022 İçin Umut ve Özgürlük Temalı Reklam Filmi TurkNet’ten 2022 İçin Umut ve Özgürlük Temalı Reklam Filmi
(Haber Bülteni) 2021’de yaşanan iyi şeylere odaklanan, yeni yılda umut ve özgürlük dilekleri taşıyan yeni TurkNet reklam filmi yayımlandı ve iki hafta içinde YouTube’da... TurkNet’ten 2022 İçin Umut ve Özgürlük Temalı Reklam Filmi

(Haber Bülteni)

2021’de yaşanan iyi şeylere odaklanan, yeni yılda umut ve özgürlük dilekleri taşıyan yeni TurkNet reklam filmi yayımlandı ve iki hafta içinde YouTube’da 3,5 milyondan fazla izlendi.

2021’e son bir bakış atmak ve yeni yıl için yeni dilek ve beklentileri anlatmak için bir ses de TurkNet’ten geldi. İzleyenlere umut dolu bir kutlama filmiyle seslenen TurkNet, internetin günümüzde artık hayatın önemli bir unsuru olduğu gerçeğiyle, duygusal ve pozitif hisler taşıyan bir içerik ortaya koydu. Kısa süre içinde tüm dijital dünyada yüksek izlenme ve paylaşım sayılarına ulaştı. “Doğası Gereği Hızlı, Taahhütsüz Özgür İnternet” söylemiyle yayımlanan film, #DoğasıGereğiÖzgür etiketiyle sosyal medya üzerinden paylaşılıyor.

 

TurkNet, öğrenmek, üretmek, çalışmak, eğlenmek, sosyalleşmek ve hayatın içinde ne varsa daha iyi biçimde yapabilmek için özgür bir internetin gerekliliğine dikkat çekiyor. Dünya standartlarında, kısıtlanmadan, özgür bir şekilde fiber internet deneyimini yaşamak için izleyicileri hizmetleriyle tanışmaya davet eden TurkNet, internet hizmetini geliştirerek son bir yılda yüzde 54 büyüme gerçekleştirdi.

Adresteki altyapının desteklediği maksimum internet hızını veren, 25 yıllık tecrübeye sahip ve Türk girişimi olan TurkNet, şu anda büyük şehirlerde kullanıcılara Gigabit hızında Fiber teknolojisiyle 1.000 Mbps bağlantı hızı sunabiliyor. Yarının internet teknolojisi GigaFiber’in 2022’de ülkemizde çok daha yaygın olacağını da müjdeliyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.