Kategoriler

Turtle Rock, Evolve Oyununu Geliştirmeyi Bırakıyor

Oyun dünyasına gelen yenilik niteliğindeki Evolve oyunun geliştirici şirketi Turtle Rock, oyun için desteğini çektiğini açıkladı.

Turtle Rock bugün, 4v1 oyunu Evolve için çalışmayı bıraktığını açıkladı ve Oyunun Stage 2 diye adlandırıldığı güncellemesi, büyük ihtimal konsollar için gelmeyecek.

Turtle Rock’un yaptığı açıklamaya göre geliştirici şirket başka bir projede çalışmak istiyormuş. “Kendi oyunlarımızı geride bırakmaktan hoşlanmıyoruz. Left4Dead de farklı değildi. Şimdi de sıra Evolve’de” açıklamasında bulundular.

Oyunun yayıncı firması 2K, bloglarında yaptıkları açıklamaya göre Stage 2 güncellemesinde yapılan değişikliklerin bittiği yönündeydi. 2K’in oyunun yapımının durması ile ilgili yaptığı açıklama şu şekilde; “Bugün, Turtle Rock projeyi geliştirmeyi bitirdi ve sunucuların kontrollerini bize devrediyorlar. Evolve markası tamamen bizim elimizde artık.”

Stage 2 güncellemesinin konsollara gelmesi ile ilgili 2K şu açıklamayı yaptı; “2K, Stage 2’yi konsollara getirmek için çalışmalara devam edecek. Ancak oyunun varlığını sürdürmek ve oyuncular için PC platformu birinci önceliğimiz.”

Oyunun sunucuları çalışmaya devam edecek ve çevirim içi oyun için açık olacak. Ancak oyun için yeni bir içerik beklememek gerek.

Seagate Yeni Altıncı Nesil 15k HDD’lerini Piyasaya Sürdü

 

Görüntülenmeler:
17
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PC · PlayStation · XBox