Ubisoft, Oculus Ortaklığıyla Assasin’s Creed ve Tom Clancy’s Splinter Cell VR Oyunlarını Duyurdu Ubisoft, Oculus Ortaklığıyla Assasin’s Creed ve Tom Clancy’s Splinter Cell VR Oyunlarını Duyurdu
(Haber Bülteni) Ubisoft, Oculus platformu için özel olarak iki yeni oyun geliştirdiğini duyurdu. Assassin’s Creed ve Tom Clancy’s Splinter Cell serilerine dayanan her iki... Ubisoft, Oculus Ortaklığıyla Assasin’s Creed ve Tom Clancy’s Splinter Cell VR Oyunlarını Duyurdu

(Haber Bülteni)

Ubisoft, Oculus platformu için özel olarak iki yeni oyun geliştirdiğini duyurdu. Assassin’s Creed ve Tom Clancy’s Splinter Cell serilerine dayanan her iki oyun da sanal gerçeklik deneyimi aracılığıyla her markanın kendine özgü fantastik dünyasını sunuyor.

VR için Assassin’s Creed ve Tom Clancy’s Splinter Cell oyun geliştirmeleri, Ubisoft Reflections, Ubisoft Düsseldorf ve Ubisoft Mumbai işbirliği ile Ubisoft’un Red Storm Entertainment stüdyosu tarafından yürütülecek. Her iki oyun özellikle Oculus platformu için sıfırdan oluşturulacak.Ubisoft, tümü Oculus platformunda bulunan Eagle Flight, Werewolves Within ve Star Trek Bridge Crew gibi oyunlarla 2016’dan beri sanal gerçeklik deneyimlerini geliştirmeye başlamıştı.

Ubisoft’tun Red Storm Entertainment stüdyosundaki Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Elizabeth Loverso: “Unutulmaz oyun deneyimleri oluşturmamıza yardımcı olmak için teknolojiden her zaman yararlanabileceğimiz yeni yollar araştırıyoruz” dedi. “Oculus’un son teknolojiye sahip donanımı, Assassin’s Creed ve Tom Clancy’s Splinter Cell dünyalarını, hayranları için yeni bir şekilde hayata geçirmemizi sağlayacak. Bu oyunlar, oyuncuların başka hiçbir yerde bulamayacakları sürükleyici ve içgüdüsel deneyimler sunmak için Oculus’un teknolojisinden tam olarak yararlanacak.”

Ubisoft’un tüm oyunları hakkındaki son haberler için lütfen burayı tıklayın.