Ubisoft Türkiye Sosyal Medya Hesaplarını Açtı Ubisoft Türkiye Sosyal Medya Hesaplarını Açtı
Ubisoft bugün itibari ile Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya kanallarının Türkçe olarak tamamen yerelleştirildiğini duyurdu. Bu kanallar Ubisoft’un Eylül 2019’da açılan Ubisıft Türkiye... Ubisoft Türkiye Sosyal Medya Hesaplarını Açtı

Ubisoft bugün itibari ile Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya kanallarının Türkçe olarak tamamen yerelleştirildiğini duyurdu. Bu kanallar Ubisoft’un Eylül 2019’da açılan Ubisıft Türkiye YouTube kanalına katılacak.

Bu kanallar, Türkiye’deki daha geniş oyun topluluğu için düzenli olarak güncellenen bir bilgi ve eğlence kaynağı olacak. Böylece Watch Dogs: Legion, Gods & Monsters ve Roller Champions ile Assassin’s Creed Odyssey, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ve Brawlhalla gibi gelecek oyunların haberlerini, videolarını ve etkinliklerini takip edebilmelerini sağlıyor.

Ubisoft Bölge Müdürü, Gareth Evans; “Türkiye için bu sosyal kanalları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin çok büyük ve tutkulu bir oyun topluluğu var. Ubisoft olarak tüm yönleri hakkında çok fazla bilgiyi hayranlarımızla paylaşmamızı sağlama sorumluluğumuz var. İster yaklaşan bir oyunla ilgili haberler, ister mevcut bir oyun için yeni içerik, ister uluslararası ve yerel olarak gerçekleşen etkinlikler olsun, bu sosyal kanallar Türkiye’deki hayranlarımızın ve topluluğumuzun önce ve kendi dillerinde duymalarını sağlayacaktır ”

Ubisoft Türkiye sosyal medya hesaplarını aşağıdaki bağlantılardan takip edebilirsiniz.

Ubisoft hakkında

Ubisoft, Assassin Creed, Just Dance, Tom Clancy’s oyun serisi, Rayman, Far Cry ve Watch Dogs dahil olmak üzere dünyaca ünlü isimlerin zengin bir portföyüne sahip, etkileşimli eğlence ve hizmetlerin önde gelen yaratıcısı, yayıncısı ve distribütörüdür. Ubisoft’un dünya çapındaki stüdyo ve iş ofisleri ağındaki ekipler, konsollar, cep telefonları, tabletler ve PC’ler de dahil olmak üzere tüm popüler platformlarda orijinal ve unutulmaz oyun deneyimleri sunmaya kendini adamıştır.

Samsung Galaxy Buds İçin Yeni Yazılım GüncellemeleriBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.