Ubisoft, Yeni Bir Star Wars Oyununun Yolda Olduğunu Duyurdu Ubisoft, Yeni Bir Star Wars Oyununun Yolda Olduğunu Duyurdu
(Haber Bülteni) Herkes Işın Kılıcını Hazırlasın! Ubisoft, LucasFilm Games işbirliğiyle açık dünyada geçen yeni bir Star Wars macerası üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Ubisoft CESo’su Yves... Ubisoft, Yeni Bir Star Wars Oyununun Yolda Olduğunu Duyurdu

(Haber Bülteni)

Herkes Işın Kılıcını Hazırlasın!

Ubisoft, LucasFilm Games işbirliğiyle açık dünyada geçen yeni bir Star Wars macerası üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Ubisoft CESo’su Yves Guillemot, Star Wars’ın engin ilminin çalışma ekipleri için inanılmaz bir yaratıcı esin kaynağı olacağını düşündüğünü açıkladı. ”Bu proje, Disney ve Lucasfilm Games ile yapılan uzun soluklu bir ortaklığın başlangıcı olacak. Star Wars hayranlarının seveceğini düşündüğümüz bir oyun yaratacak olmaktan ve Lucasfilm’in mirası üzerinde elbirliği ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.” şeklinde devam etti.

Massive Entertainment tarafından yürütülen proje, Ubisoft’un İsveç’teki stüdyolarında, video oyun endüstrisinin en deneyimli ve yetenekli kişilerinin bir araya getirilmesi ile gerçekleştirilecek. Massive Entertainment’ın Snowdrop motoru gibi en son teknolojileri kullanılarak çığır açan bir Star Wars macerası yaratılması hedefleniyor.

Oyunun yaratıcı yönetmeni, Massive Entertaintment’tan Julian Gerighty olacak.

Massive, halihazırda proje için çalışacak en iyi ve parlak yetenekleri işe almaya devam ediyor. Oyun detayları ve çıkış tarihi  ile ilgili daha fazla bilgi sonraki zamanlarda paylaşılacak.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.