Üç Yeni Game of Thrones Projesi Yolda Üç Yeni Game of Thrones Projesi Yolda
(Haber Bülteni) HBO, en az üç yeni Game of Thrones projesine başladığını duyurdu. Alınan bilgilere göre projeler, George R.R. Martin’in fantastik kitaplarının öncesinde geçecek.... Üç Yeni Game of Thrones Projesi Yolda

(Haber Bülteni)

HBO, en az üç yeni Game of Thrones projesine başladığını duyurdu. Alınan bilgilere göre projeler, George R.R. Martin’in fantastik kitaplarının öncesinde geçecek.

10,000 Ships Projesi: Dorne Krallığı’nın kurucusu Prenses Nymeria’nın hikayesinin anlatıldığı bu projede Game of Thrones’daki olaylardan 1000 yıl öncesine gidiliyor.

Flea Bottom Projesi: Flea Bottom, Game of Thrones’un ilk dört sezonunda  görece yer verilen King’s Landing’in bir labirenti andıran gecekondu mahallesinde geçiyor.

9 Voyages Projesi: Bu proje, Rome dizisinin yaratıcısı Bruno Heller tarafından geliştirilöiş. Dizi, Sea Snake olarak tanınan House Velaryon’un başındaki Lord Corlys Velaryon hakkında.

Başka neler var?

HBO Max için bir Game of Thrones animasyon projesinin geliştirildiği de yine beklenen projeler arasında. Son olarak, House of the Dragon’un hazırlıkları halen devam ediyor. Dizi orijinal hikayenin 300 yıl öncesinde geçecek ve Targaryen’lerin hikayesini anlatcak.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.