Ülkemizdeki Yeni Warner Bros. Dağıtımcısı CD Media Türkiye Oldu! Ülkemizdeki Yeni Warner Bros. Dağıtımcısı CD Media Türkiye Oldu!
Warner Bros. Interactive Entertainment (WBIE), Türkiye’deki distribütörlüğünü CD Media Türkiye’ye devretti. Ülkemizdeki Yeni Warner Bros. Dağıtımcısı CD Media Türkiye Oldu!

Batman, LEGO ve Mortal Kombat gibi popüler oyun serilerinin yayıncısı olan Warner Bros. Interactive Entertainment (WBIE), Türkiye’deki distribütörlüğünü CD Media Türkiye’ye devretti.

CD Media CEO’su Spiros Giamas yapılan anlaşmayla ilgili şunları söyledi: “Warner Bros. Interactive Entertainment ile yaptığımız son anlaşmayı duyurmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Türkiye, CD Media Grubunun Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan, Romanya ve Bulgaristan ile birlikte WBIE’yi temsil ettiği en yeni ülke oluyor.”

WBIE’nin popüler video oyunları kataloğuna ek olarak, CD Media Türkiye, LEGO video oyunu serisinin en yenisi olan LEGO Jurassic World’ün dağıtımını yapacak. Xbox One, PlayStation 4 ve PC için şu anda mevcut olan oyun 20 Eylül’de Nintendo Switch için de çıkıyor.

Bethesda, CD Media Türkiye ile Anlaştı!