Unreal Engine’de Oyun Yapma Testi! | Acer Predator Helios 300 vs Nitro 5 Unreal Engine’de Oyun Yapma Testi! | Acer Predator Helios 300 vs Nitro 5
Hepinize selamlar sevgili dostlar! Bu videoda sizlere Acer’in en uygun fiyatlı oyuncu dizüstü modeli, Nitro 5 ile en pahalı modellerinden biri olan Predator Helios... Unreal Engine’de Oyun Yapma Testi! | Acer Predator Helios 300 vs Nitro 5

Hepinize selamlar sevgili dostlar!
Bu videoda sizlere Acer’in en uygun fiyatlı oyuncu dizüstü modeli, Nitro 5 ile en pahalı modellerinden biri olan Predator Helios 300’ü birebir kıyaslayarak arada ki yaklaşık 2 kat fiyat farkının performansa yansımasının nasıl olduğuna yakından bakacağız.
İki modeli de kısaca inceledikten sonra, 7 farklı oyunda yapmış olduğumuz oyun testlerini izleyebilirsiniz.
Oyun testlerinin hemen ardından Burak Akmenek, Sonat Samir ile birlikte sizlere, Unreal Engine programı üzerinden oyun yapımı hakkında, iki bilgisayar ile yaptıkları test üzerinden, deneyiminlerini paylaşacaklar. Böylece bu karşılaştırma videosunun, oyun oynamayı seven ancak bir yandan da sektörde aktif olarak yer alan işin mutfağında ki kullanıcıların merakını çekeceğini düşünüyoruz.
İyi seyirler!

 Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".