Uragun’un “Öncesi ve Sonrası” Videosu Yayınlandı Uragun’un “Öncesi ve Sonrası” Videosu Yayınlandı
(Haber Bülteni) Bağımsız stüdyo Kool2Play, fütüristik shooter oyunu Uragun oyunun son iki yılda geçirdiği dönüşümü gösteren yeni bir video yayınladı. Uragun yakında Steam’de Erken Erişim’de çıkacak.... Uragun’un “Öncesi ve Sonrası” Videosu Yayınlandı

(Haber Bülteni)

Bağımsız stüdyo Kool2Play, fütüristik shooter oyunu Uragun oyunun son iki yılda geçirdiği dönüşümü gösteren yeni bir video yayınladı. Uragun yakında Steam’de Erken Erişim’de çıkacak.

Uragunarkadaş canlısı ama ölümcül bir makine karakteri ile oynanan ve AI tarafından yönetilen robot ordularına karşı savaşılan; aksiyon dolu, fütüristik üstten izlemeli bir shooter oyunu. Zengin silahlar, birçok faydalı modifikasyon ve patlayıcı becerileri bulunan oyuncular kendilerine sunulan çok sayıda dinamik görevde, karşılaşacakları rakiplerini; pompalı tüfek, roketatar veya fütüristik bir bumerang gibi uygun silah setleri seçerek alt edilebilecekler. Tüm aksiyon görsel olarak farklı yerlerde (siberpunk Hong Kong, sıcak ve kumlu Barselona veya buzlu Kanyon) gerçekleşiyor. Uragun, Mart 2022’de Steam Erken Erişim’de piyasaya sürülecek.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.