Kategoriler

Valve’dan Oyunculara 2022 Steam Retrospektifi

2022 Steam Retrospektifi

Valve, Steam kullanıcılarının 2022 oyun özetini çıkartan 2022 Steam Retrospektifi özelliğini başlattı. Ekip, tüm kullanıcılara sunulan Steam Retrospektifi özelliği ile ilgili bir de video yayınladı.

Steam‘den yapılan duyuruda, “Bu yıl ister şu ana kadarki en iyi yılınız isterse bir an önce unutmak istediğiniz bir yıl olmuş olsun, umuyoruz ki oyun oynamak sizin için rahatlayıp stres atmanın en güvenli ve en eğlenceli yolu olmuştur. Bu nedenle, oyunların hayatımıza yaptığı olumlu katkıları hep beraber kutlamak amacıyla Steam Retrospektifi özelliğini sunuyoruz.” denildi.

2022 yılında en çok oynadığınız oyunlardan, oynama sürenizi nasıl ve hangi zamanlarda geçirdiğinize kadar birçok bilgiyi içeren Steam Retrospektifi, oyun platformunda nasıl bir yıl geçirdiğinizi gösterecek. Steam‘in internet sitesinden kendi Steam Retrospektifi‘nize bakabilir, hem Steam hem de sosyal medya aracılığıyla sonuçları paylaşabilirsiniz.

2022 Steam Ödülleri

Öte yandan 2022 Steam Ödülleri oylamasına devam ediliyor. 2022’nin favori oyunlarının aday gösterildiği Steam Ödülleri‘nde oy verme işlemi 3 Ocak günü saat 20.00’ye kadar sürecek. 11 farklı kategoride düzenlenen erkinliğe oy vermek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Steam Kış İndirimi Başladı

Görüntülenmeler:
12
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri