Vodafone Yeni Yıla Hediyelerle Giriyor Vodafone Yeni Yıla Hediyelerle Giriyor
(Haber Bülteni) Vodafone, bu yıl 2 farklı kampanyayla müşterilerinin yeni yılını kutluyor. 3 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olacak ilk kampanyada, faturalı ve faturasız... Vodafone Yeni Yıla Hediyelerle Giriyor

(Haber Bülteni)

Vodafone, bu yıl 2 farklı kampanyayla müşterilerinin yeni yılını kutluyor. 3 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olacak ilk kampanyada, faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilere 1 hafta geçerli ücretsiz WhatsApp paketi hediye edilecek. 24 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olacak ikinci kampanyada ise her hafta Hediye Çarkı üzerinden GB garantili hediyeler dağıtılacak.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Doğu Kır,Vodafone Türkiye olarak, her şeyin hızla dijitalleştiği dünyamızda müşterilerimizin dijital yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz. Pandemi tedbirleri kapsamında vaktinin önemli bir bölümünü evinde geçiren müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Bu anlayışla düzenlediğimiz 2 farklı kampanyayla müşterilerimizin yeni yılını kutlamak istiyoruz. Birinci kampanyamız kapsamında faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimize 1 hafta geçerli ücretsiz WhatsApp paketi hediye ediyoruz. Diğer kampanyamızda ise müşterilerimize her hafta Hediye Çarkı üzerinden GB garantili hediyeler veriyoruz. Böylece müşterilerimiz, bir yandan WhatsApp üzerinden sevdikleriyle bol bol görüntülü konuşarak yeni yıl kutlamalarının keyfini çıkarırken, bir yandan da Hediye Çarkı üzerinden kazanacakları bol GB’lar ile yeni yılda bizim de bir parçası olmayı arzu ettiğimiz kendi güzel hikâyelerini yazacaklar. Bu vesileyle, tüm müşterilerimizin yeni yılını kutluyoruz. Vodafone olarak, 2021’de de herkes için daha iyi bir dijital deneyim hedefiyle çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Hediye Çarkı

Vodafone’un hediye WhatsApp kampanyasından yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Ek Paketler sayfasına girilerek ilgili ürünün ücretsiz olarak satın alınması gerekiyor. Vodafone’lular satın alma yaptıktan sonraki 1 hafta boyunca WhatsApp’ı ücretsiz kullanabilecek ve bu uygulama üzerinden sınırsız sesli ve görüntülü arama yapabilecek.

Vodafone’un Hediye Çarkı üzerinden sunulan fırsatlardan yararlanmak için ise Vodafone Yanımda uygulamasının anasayfasında bulunan Hediye Çarkı’nı ziyaret etmek yeterli olacak. Hediye Çarkı’nda tüm faturalı ve faturasız bireysel müşterilerine her hafta GB garantili hediyeler sunacak olan Vodafone, kampanya süresince her hafta Hediye Çarkı’nı çevirmek koşuluyla müşterilerine toplamda minimum 10 GB hediye kazanma fırsatı sunacak. Vodafone ayrıca, Hediye Çarkı’nı çeviren 1.000 şanslı kişiye 1 yıl geçerli 100 GB hediye edecek.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.