Warface Kış Güncellemesi Warface Kış Güncellemesi
Crytek, ücretsiz online FPS oyunu Warface’e gelen kış güncellemesiyle, oyuncuları yepyeni içerikleri deneyimlemeye davet ediyor. Warface Kış Güncellemesi

Crytek, ücretsiz online FPS oyunu Warface’e gelen kış güncellemesiyle, oyuncuları yepyeni içerikleri deneyimlemeye davet ediyor.

Kış güncellemesi ile birlikte karla kaplanan ve özel ışıklandırmalarla süslenen Rafineri PvP haritasında Takım Savaşı oyuncuları, tatil coşkusunu olabildiğince yaşayacaklar. Rafineri haritasının dışında tamamen yenilenen bir diğer harita ise Takım Savaşı Hangar oldu ve 2.0 versiyonu ile oyunculara görsel şölen sunmayı bekliyor.

Yenilenen haritaların yanısıra, Warface Kışgüncellemesi ile birlikte yeni ve geliştirilmiş silahlar da oyuna eklendi. Oyuncular, altın R16A1 tüfeği ya da altın taktiksel balta edinebilirler. Harita ve mühimmatların dışında özel ve şık kamuflaj üniformalar, başarım avcıları için yeni ganimetler ve yeni kontratlar da oyuncuları bekliyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.