Kategoriler

Warhammer 40K: Eternal Crusade Geliyor, Şimdi Destekleyin!

Warhammer 40K: Eternal Crusade Founder's Program Önsiparişi

Oyunun çıkmasına daha 1,5 yıl var ama şimdiden destek olabilirsiniz.

Warhammer 40,000 dünyasını seven video oyuncularına güzel haber. Yeni gelecek büyük 40K oyunu Eternal Crusade’in yapımcı stüdyosu Behaviour Interactive, önsipariş ve destek için bir “Founder’s Program” açtı. Programa katılanlar oyunun erken Alpha ve Beta süreçlerinde yer alabilecekler.

Oyuncular programdaki beş seviyeden birini seçebilirler, fiyatları 40 – 80 – 120 – 250 ve 450 Dolar. Daha pahalı paket satın alırsanız, oyun piyasaya çıktığında daha fazla oyun içi paraya sahip olacaksınız. Beş paketin tek farkı bu. Yapımcıların söylediğine göre, önsipariş vermeyen oyuncuları çok üzmemek için paketlere özel silahlar veya yetenekler koymak istememişler.

Warhammer 40K: Eternal Crusade Founder's Program Önsiparişi

Bu modelde paketleri ne kadar erken satın alırsanız, oyunun çıkmadan önceki versiyonlarını denemek için davet edilme şansınız o kadar artıyor. Ayrıca Warhammer 40K: Eternal Crusade piyasaya çıkmadan önce oyunu çeşitli mekanları ve görevleri modüller halinde denemeye açılacak. Erken paket satın alınca bunları deneme imkanınız da olacak.

Oyuna erken erişim ve oyun için para dışında, bu paketler sayesinde oyun forumlarına erken giriş, takım ve Guild ismi rezerve etme ve Guild siteleri açma imkanı da olacak. Oyun içindeki tüm satılık nesneler kozmetik olacağı için, şu anda oyuna 40 Dolar verip, bir daha tek kuruş varmeden oynayabileceksiniz.

Warhammer 40K evrenine gönülden bağlıysanız ve bu oyun sizi heyecanlandırıyorsa, bu linke tıklayıp Founder’s Program kaydınızı hemen yaptırabilirsiniz. Program şu anda sadce PC ve Mac sahipleri için geçerli.

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri