Kategoriler

Warhammer: Vermintide 2 Chaos Wastes Güncellemesi Çıktı

Chaos wastes

Yeni Be’lakor güncellemesi bugün PC ve Konsollara ulaştı

Bugün bağımsız geliştirici Fatshark, hit oyun Warhammer: Vermintide 2’nin popüler Chaos Wastes genişletmesine yönelik Be’lakor güncellemesini yayınlamaktan mutluluk duyuyor.

Chaos Wastes piyasaya sürüldüğünde büyük bir başarıydı ve bu yüzden şimdi Fatshark ücretsiz genişlemeye daha fazla içerik eklemekten iftihar ediyor. Be’lakor, Warhammer: Vermintide 2’ye sahip olan herkes için ücretsiz bir güncelleme olarak bugün PC, Xbox One ve Playstation 4’te mevcut.

“Chaos Wastes, orijinal oyunun boyutunu iki katından fazla artırdı ve şimdi oyunculara daha da fazla içerik getiriyoruz” diyor. “Vermintide 2 oyuncularını bu sürümle ve gelecek için hazırladığımız şeylerle meşgul etmeyi amaçlıyoruz.”

Fatshark Yapımcısı Sacha Karsenty,

Be’lakor, Kaos Atıklarını etkiler ve hem yeni bir tema hem de yeni bir meydan okuma ile deneyimi çarpıcı biçimde değiştirir. Yeni genişleme Be’lakor , oyuncuların Be’lakor’un tüm gücünü üstlenebileceği yeni bir seviye olan Gölgeler Tapınağı’nı da ekler.

Ayrıca Be’lakor oyunculara karşı sıcak ve belirsiz duygular beslememek gibi pek çok tanıdık özelliğe sahip yeni bir düşman türü olan Gölge Şampiyonlarını da tanıtıyor.

Be’lakor’un özellikleri:

  • Yeni Seviye: Gölgeler Tapınağı
  • Yeni Nimetler ve Nitelikler
  • İki Yeni Lanet
  • Yeni Düşman: Gölge Şampiyonlar
  • Yeni Be’lakor Seviye Teması

Dilerseniz Steam üzerinden Vermintide 2’ye erişmek için tıklayın!

Ayrıca Vermintide ile ilgili görüşlerimizi öğrenmek için Beta incelemesini yaptığımız haberimize de göz atabilirsiniz.

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri