Watch Dogs: Legion’dan Yeni Hikâye Fragmanı Watch Dogs: Legion’dan Yeni Hikâye Fragmanı
(Haber Bülteni) Ubisoft, Londra’da geçen Watch Dogs: Legion’ın hikâye fragmanını yayınladı. Hikayeye göre  bilinmeyen bir varlık olan Zero-Day, Londra’nın çöküşüne büyük ölçüde sebep olan... Watch Dogs: Legion’dan Yeni Hikâye Fragmanı

(Haber Bülteni)

Ubisoft, Londra’da geçen Watch Dogs: Legion’ın hikâye fragmanını yayınladı. Hikayeye göre  bilinmeyen bir varlık olan Zero-Day, Londra’nın çöküşüne büyük ölçüde sebep olan bombalamalar için gizli yeraltı direnişi DedSec’i suçlar. Watch Dogs: Legion’da oyuncular ise bir direniş örgütleyerek Londra’yı kurtarmak için savaşmak zorundadır.

Ubisoft Toronto öncülüğünde geliştirilen Watch Dogs: Legion, 29 Ekim 2020’de Xbox One, PlayStation 4, Stadia ve Windows PC için Epic Games ve Uplay’de çıkacak. Watch Dogs: Legion Xbox Series X | S’te 10 Kasım’da ve PlayStation 5’te de dijital olarak 12 Kasım’da konsol belli bölgelerde satışa başladığında çıkacak. Oyunun PlayStation 5 fiziksel versiyonu 24 Kasım’da satışa sunulacak. Watch Dogs: Legion, Ubisoft kanalı açıldığında Amazon Luna’da da satışa sunulacak.

Ubisoft ayrıca Watch Dogs: Legion’ın çevrim içi çok oyunculu modunun tüm Watch Dogs: Legion oyuncuları için ücretsiz bir oyun güncellemesinin bir parçası olarak 3 Aralık’ta sunulacağını duyurdu. Watch Dogs: Legion, tek oyunculu oyun moduna yeni içerikler getirecek ve çevrim içi çok oyunculu modlar tanıtacak sağlam bir çıkış sonrası planına da sahip.

Watch Dogs: Legion’un çevrim içi modu, 3 Aralık’taki ücretsiz güncellemenin bir parçası olarak aşağıdaki özellikleri içerecek:

• Oyuncuların dört oyuncuya kadar arkadaşlarıyla birlikte takım kurabilecekleri, Londra şehrini keşfedebilecekleri ve yan etkinliklere katılabilecekleri “serbest dolaşım sunan bir açık dünya”
• Yeni koop oynanış mekaniklerini kullanan ve oyunculara mükemmel takımı seçme fırsatı veren iki ila “dört oyuncu için yeni ortak görevler”
• Takım çalışması ve verimlilik gerektiren dört oyunculu koop “Taktiksel Operasyon görevleri”
• İlk “Oyuncuya karşı Oyuncu” (PvP) modu, dörtten sekiz oyuncunun silahlı örümcek robotları kontrol ettiği, heyecanlı ve herkesin tek başına bir ölüm maçında yarıştığı “Spiderbot Arena”

Tek oyunculu oyun modu için yeni ücretsiz içerik, 2021’de gelecek bir güncelleme ile sunulacak ve şunları içerecek:

• Yeni yeteneklere sahip yeni karakterler
• Yeni görev içeriği
• “Yeni Oyun +” oyun modu

Ek olarak, Watch Dogs: Legion’un sezon kartını alan oyuncular, orijinal Watch Dogs oyunundan Aiden Pearce ve Watch Dogs 2’den Wrench’i hem tek oyunculu oyun modunda hem de çevrim içi olarak oynayabilecek ve bu, yeni hikaye serisi olan Watch Dogs: Legion – Bloodline ile gelecek. Bunlara ilave olarak sezon kartı sahipleri, bugün açıklanan iki yeni karaktere de erişim sağlayabilecek:

• Assassin’s Creed ile birlikte gerçekleştirilen ortak bir çalışmanın sonucu ve Assassin Order’ın bir üyesi olan Darcy
• Başkalarının zihinlerini kontrol etme yeteneğine sahip, insanüstü deneylere maruz kalmış biri olan Mina

Sezon Kartı, eşsiz oynanabilir karakterlere ve Watch Dogs: Legion – Bloodline hikaye genişletmesine ek olarak, ilave DedSec görevleri, 2014’te çıkan orijinal Watch Dogs Complete Edition ve daha fazlasını içerecek. Watch Dogs: Legion Sezon Kartı, Gold, Ultimate ve Collector sürümlerinin bir parçası olarak satın alınabilir.

Yeni nesil bir konseptle geliştirilen Watch Dogs: Legion, daha önce hiç görülmemiş bir oyun yeniliği olan “Play as Anyone” (Dilediğin Kişiyle Oyna) özelliğini sunuyor. Dilediğin Kişiyle Oyna özelliği oyuncuların tüm Londra sakinlerini direniş üyeleri olarak seçebilmelerini sağlıyor. Oyunun açık dünyasındaki her bir kişi örgütlenebilir ve oynanabilir, ayrı ayrı herkes benzersiz bir arka plana, kişiliğe ve becerilere sahipler. Watch Dogs: Legion ayrıca Xbox Series X’te donanım destekli DirectX Işın İzleme ve Nvidia RTX donanımlı PC cihazlarında tam ışın izleme teknolojisini destekleyerek gerçek zamanlı ışın izleme yansımalarını Londra sokaklarına taşıyacak. Watch Dogs: Legion’ı Xbox One veya PlayStation 4 için satın alan oyuncular, oyunlarını yeni nesle (Xbox Series X ve PlayStation 5 için) ilave bir ücret ödemeden yükseltebilecekler.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.