WD’den Dev Hizmet – Şarj Özellikli USB-C Sürücüsü WD’den Dev Hizmet – Şarj Özellikli USB-C Sürücüsü
Western Digital (WD), bir süredir üzerinde çalışılan şarj özellikli USB-C sürücüsünü duyurdu. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. WD’den Dev Hizmet – Şarj Özellikli USB-C Sürücüsü

Western Digital (WD), bir süredir üzerinde çalışılan şarj özellikli USB-C sürücüsünü duyurdu. 

G-Technology’nin bu yeni üyesi; 4, 8 ve 10 TB olarak üç farklı depolama seçeneğine sahip. Olay, sadece depolama seçenekleriyle bitmiyor. Bu güzellik, dizüstü bilgisayarları şarj edebiliyor. Diğer özellikler arasında son model MacBook ve MacBook Pro dizüstü bilgisayarlarla uyumlu. Aynı şekilde onları da şarj edebiliyor ve hüç çıkışı ise tam 45 watt değerinde.

Sürücü kutusunda USB-A kablosu da mevcut. Böylece Thunderbolt 3, USB 3.1 Gen 1, USB 3.0 veya USB 2.0 arayüzleri kullanılabiliniyor. Ürünün fiyat etiketinin; 4 TB 200 dolar, 8 TB 350 dolar ve 10 TB 450 dolar olarak piyasaya sunulması bekleniyor.

Son olarak ürün, 3 yıl garantiyle kullanıcılara sunulacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.