Yeni Nesil Bulmaca Oyunu We Were Here Forever Duyuruldu Yeni Nesil Bulmaca Oyunu We Were Here Forever Duyuruldu
(Haber Bülteni) We Were Here serisindeki son co-op bulmaca oyunu We Were Here Forever, PlayStation 5, Xbox Serisi X/S ve PC için duyuruldu. 2021’in... Yeni Nesil Bulmaca Oyunu We Were Here Forever Duyuruldu

(Haber Bülteni)

We Were Here serisindeki son co-op bulmaca oyunu We Were Here Forever, PlayStation 5, Xbox Serisi X/S ve PC için duyuruldu.

2021’in sonlarına doğru çıkması planlanan oyun, Antartika’da geçiyor. Yapmanız gereken şey, elinizdeki telsizle gördüklerinizi partnerinize tarif etmek ve birlikte asimetrik bulmacaları çözmek. Partneriniz ve sizde bulmacanın sadece yarısı mevcutken, erişebildiğiniz her bir bilgiyi paylaşıp birleştirerek bulmacayı çözmeye çalışıyorsunuz.

Oyuncular serinin bu en son oyununda, Castle Rock’ın daha önce görülmemiş bölgelerini keşfederek King’s Keep’den çıkış yolunu bulacaklar. Ek olarak, geliştirilmiş bir “sonraki seviye” arayüzü ve oyun oynanışı vadediliyor.

Oyunun resmi fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz:

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.