Western Digital, Dünyanın En Hızlı 1 TB UHS-I microSD Kartını Tanıttı! Western Digital, Dünyanın En Hızlı 1 TB UHS-I microSD Kartını Tanıttı!
Tüketiciler tarafından yüksek kaliteli içeriğe olan talep artmaya devam ediyor ve Western Digital buna yönelik çözümler sunmaya devam ediyor. Western Digital, Dünyanın En Hızlı 1 TB UHS-I microSD Kartını Tanıttı!

Tüketiciler tarafından yüksek kaliteli içeriğe olan talep artmaya devam ediyor ve Western Digital de bu taleplere yönelik çözümler sunmaya devam ediyor.

Western Digital, bu yıl 25-28 Şubat tarihleri arasında Barselona’da gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2019) dünyanın en hızlı  1TB UHS-I microSD flash bellek kartı olan 1TB SanDisk Extreme UHS-I microSDXC kartını sergiliyor. Yeni kart, büyük miktarda yüksek kaliteli fotoğraf-video gibi içeriklerin saklanması ve taşınması için daha yüksek hız ve kapasiteye sahip. Bu etkileyici kapasite ve hız seviyeleri tüketicilere, alan kısıtlamaları veya uzun aktarım süreleri konusunda endişe duymadan istedikleri tüm içeriği oluşturma olanağı sağlıyor.

 

Yüksek çözünürlük için özgürlük

Günümüzün akıllı telefon ve kameraları, çoklu lensler, seri çekim modu ve 4K çözünürlük gibi özellikleri sayesinde tüketicilerin yüksek kaliteli içerik oluşturmasını sağlıyor. Western Digital, tüketicilerin özel bir anı güvenle yakalayıp paylaşmalarını veya kişisel ya da profesyonel kullanım için video içeriği oluşturmalarını sağlamak için en gelişmiş çözümleri sunmaya da devam ediyor.

İnsanların dünyalarını yakalamak ve korumak için SanDisk marka kartlara güvendiklerine vurgu yapan Western Digital’in SanDisk Markalı Ürünler Pazarlama Direktörü Brian Pridgeon, şunları söyledi: “Hedefimiz, tüketicilerin kendileri için önemli olan içeriği paylaşabilmelerini sağlamak için mümkün olan en iyi deneyimi sunmak.”

1 TB SanDisk Extreme UHS-I microSD kart, 160 MB/s’e varan hızlara ulaşıyor.  Bu yeni kart, tüketicilerin şu anda piyasada bulunan standart UHS-I microSD kartlara göre neredeyse yarısı kadar sürede dosya aktarmalarını sağlıyor. Western Digital’in tescilli flash teknolojisini geliştirmesiyle, bu kartlar rekor kıran hızlara ulaşabiliyor.

Yeni SanDisk Extreme kartı 512GB kapasitede de sunulacak. Kart, uygulamaların en iyi hızlarda başlatılması ve yüklenmesi için A2 spesifikasyonuna sahip olacak. 1 TB ve 512 GB SanDisk Extreme UHS-I microSD kartları SanDisk.com’da ön sipariş vermek için mevcut. Nisan 2019’da belirli perakendecilere sunulacak olan kartların fiyatlarının sırasıyla 469,99 ve 219,99 dolar seviyelerinde olması bekleniyor.

Western Digital’den Yeni Kişisel Depolama Çözümleri