Western Digital, iNAND 7350 Depolama Çözümünü Tanıttı Western Digital, iNAND 7350 Depolama Çözümünü Tanıttı
Western Digital, mobil depolama portföyünü endüstrinin en fazla kapasiteye sahip MMC-tabanlı gömülü flaş sürücüsü ile güçlendirdi. Western Digital, iNAND 7350 Depolama Çözümünü Tanıttı

Western Digital, mobil depolama portföyünü endüstrinin en fazla kapasiteye sahip MMC-tabanlı gömülü flaş sürücüsü ile güçlendirdi.
 
Western Digital, şu ana kadarki en gelişmiş ve en yüksek kapasiteye sahip gömülü flaş sürücüsü (EFD) iNAND® 7350 depolama çözümünü tanıttı. Cihaz, Western Digital’in 3D NAND ve benzersiz yüksek akıllı dördüncü nesil SmartSLC teknolojisini kullanıyor. Yüksek veri kullanan uygulamalar ve yeni nesil mobil deneyimler için ideal. Üstelik 256 GB’a kadar depolama desteği sunuyor.
 
Western Digital Gömülü ve Entegre Çözümlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Christopher Bergey şunları söyledi: “Yeni 256GB iNAND 7350 çözümümüz, endüstrinin en kanıtlanmış arayüzü e.MMC üzerine geliştirilmiş en fazla kapasiteye sahip gömülü depolama cihazı. 3D NAND teknolojimiz ve son uygulama bilinci oluşturan mimarimizi birleştirerek iNAND 7350 depolama cihazımızı sıra dışı performans, kapasite ve uygun maliyet sunmak için geliştirdik.

Bu sayede akıllı telefon üreticileri,  müşterilerin ihtiyaç duyduğu yüksek kapasite ve yüksek kalitede 4K Ultra HD videodan yeni nesil artırılmış gerçekliğe (AR) kadar çarpıcı uygulama deneyimleri sunan ana cihazlar geliştirebilecek.”

Akıllı telefon üreticilerinin ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan iNAND 7350, Western Digital’in cihaz performansını, kapasitesini ve veri saklamasını güçlendirmeye yardım eden 3D NAND teknolojisini kullanan ilk gömülü depolama çözümü.
 
SanDisk markalı iNAND çözüm ailesinin bu yeni üyesi şirketin şu ana kadarki en iyi performansa sahip gömülü mobil depolama cihazı. iNAND 7350 içerisinde yer alan yeni gelişmiş SmartSLC teknolojisi, gerektiğinde uygulama performansı için gerekli ideal seviyede hızlı ve akıllı yanıt vermeyi mümkün kılıyor.

Bu kanıtlanmış ve tescilli teknoloji cihazın sıralı yazma hızını saniyede 2 gigabite (Gb) kadar arttırıyor. Bu sayede daha iyi bir deneyime kavuşan tüketiciler, 1 GB dijital dosyayı şirketin bir önceki nesil gömülü mobil cihazına kıyasla yüzde 40 daha hızlı transfer edebiliyor. Buna ek olarak, iNAND 7350 ayrıca çarpıcı rastgele okuma performansı ile 22.000 IOP’a kadar hız sunuyor. Bu, herhangi bir e.MMC cihazının en hızlı rastgele okuma performansı.
 
Bu geliştirmeler ile iNAND 7350, günümüzün en gelişmiş Wi-Fi ve hücresel hızlarının yanı sıra sosyal medya gibi popüler uygulamaları kolaylıkla destekliyor. Bu cihaz ayrıca tüketicilerin en çok talep ettiği 4K Ultra HD video kayıt, AR ve sanal gerçeklik ile profesyonel kalitede fotoğraf gibi deneyimler için performansı artırıyor.
 
Şu an bazı OEM’ler için iNAND 7350 depolama çözümü örnekleri bulunuyor. Çözümün genele sunulması ise 2017 yılının 2. çeyreğinde yapılacak.

-Basın bülteni

Yeni BlackBerry KEYone Duyuruldu – İlk Bilgiler

Western Digital Ülke Müdürü Arkın Balıkçıoğlu ile Röportaj