WildStar Çok Yakında Tamamen Ücretsiz WildStar Çok Yakında Tamamen Ücretsiz
Ücretsiz MMORPG'ler kervanına katılan WildStar, çok yakında tamamen ücretsiz olacak. Detaylar haberimizde. WildStar Çok Yakında Tamamen Ücretsiz

Ücretsiz MMORPG‘ler kervanına katılan WildStar, çok yakında tamamen ücretsiz olacak.

2014’ün Haziran ayında çıkış yapan ve World of Warcraft’a olan benzerliği nedeniyle birçok oyuncu tarafından eleştirilen WildStar, 29 Eylül tarihi itibariyle tamamen ücretsiz olacak ve kapalı beta testi de bugün başlıyor.

Oyunun ücretsiz olmasıyla birlikte içerikte, oyundaki sistemde ve çevre tasarımında değişiklikler olacak. Daha önce oyuna ücret verenleri de yeni sürprizler bekliyor.

Siz siz olun eleştirileri bir kenara bırakın. WildStar, MMORPG sevenler tarafından şans verilmesini hak eden oyunlardan biridir.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.