WildStar’ın Kaderi TESO İle Birleşti WildStar’ın Kaderi TESO İle Birleşti
WildStar, farklı MMO yapısıyla bazılarınızın kalbini kazanmayı başardı. Ancak onun kaderi de The Elder Scrolls Online gibi oldu. WildStar’ın Kaderi TESO İle Birleşti

MMORG dünyasının tanınan isimlerinden biri olan WildStar sık sık World of Warcraft ile kıyaslanmaktaydı. Hoş, hala bu şekile düşünen çok fazla oyuncu var. Ancak içerik ve dünya olarak WildStar, farklı MMO yapısıyla bazılarınızın kalbini kazanmayı başardı. Ancak onun kaderi de The Elder Scrolls Online gibi oldu.

TESO’nun artık Guild Wars 2 gibi bir kere satın alındıktan sonra aylık ücret öedemeye gerek duyulmayan bir MMORPG olduğunu biliyoruz. Bu duruma geleği gün gibi ortadaydı ve WildStar için de aynı durum söz konusu. Aslında tam olarak aynı durum değil. Oyun, bir kere ücret ödemek yerine tamamen F2P oluyor. Carbine ve NCSoft, WildStar’ın F2P olacağını ancak bu yılın sonbahar aylarına kadar bu sisteme geçmeyeceklerini açıkladı.

Fragtist Wildstar F2P

 

Oyunun resmi internet sitesine giriş yapıp F2P sistemine göz atabilir ve betasına başvurabilirsiniz. Linki takip etmeniz yeterli.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.