The Witcher 3: Wild Hunt’ın Arkasındaki Gerçekler The Witcher 3: Wild Hunt’ın Arkasındaki Gerçekler
Bir efsane haline gelen The Witcher serisi, son oyunuyla milyonları peşinden sürükleyecek gibi duruyor. The Witcher 3: Wild Hunt ismiyle öne çıkan CD Projekt... The Witcher 3: Wild Hunt’ın Arkasındaki Gerçekler

Bir efsane haline gelen The Witcher serisi, son oyunuyla milyonları peşinden sürükleyecek gibi duruyor. The Witcher 3: Wild Hunt ismiyle öne çıkan CD Projekt RED, yayımladığı yeni video ile serinin arkasındaki güçlü hikayeyi öne çıkartıyor.

Red Engine 3 ve Umbra 3’ün nimetlerinden yararlanacak olan The Witcher 3: Wild Hunt, tüm dünyayla aynı anda 19 Mayıs tarihinde piyasaya çıkacak. Büyük bir evren ve zorlu düşmanlarıyla rol yapma öğelerine yer verecek olan oyunumuz, ilk serilerin sahip olduğu haritalara oranla tam 30 kat büyük olacak.

The Witcher 3: Wild Hunt, PC, PS4 ve Xbox One platfrmlarında görülecek. İşte oyunun yayımlanan son fragmanı, iyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.