Wolfteam’in Yeni Kurt Akını Modu Wolfteam’in Yeni Kurt Akını Modu
MMOFPS oyunu Wolfteam, yeni güncellemeleri ve Kurt Akını Modu ile Wolfteamcileri yeni bir deneyimle buluşturuyor Wolfteam’in Yeni Kurt Akını Modu

MMOFPS oyunu Wolfteam, yeni güncellemeleri ve Kurt Akını Modu ile Wolfteamcileri yeni bir deneyimle buluşturuyor. “Kurt Akını Modu” ile oyuncuları kurtlarla mücadele etmeye davet eden Wolfteam’de, yepyeni karakterler, ekipmanlar ve efsanevi silahların yanı sıra harita seçim ekranı da yeni oyun modu ile birlikte güncellendi.

Wolfteam’in yeni güncellemesiyle gelen Kurt Akını Modu’nda oyunculara 3 farklı oyun deneyimi sunuluyor. Bireysel Mod, tek kişi olarak oynanırken bu mod içindeki oyunlar 5 akından oluşuyor ve her oyun sonunda oyuncuya 1 adet Acemi Kurt Kutusu hediye ediliyor. Takım Modu oyuncuya iki seçenek sunuyor. 1. seviye bireysel oyunculara yönelik iken 2. ve 3. Seviye takım oyunu sevenlerin gözdesi olacak. Takım Modu’nun 2. Seviyesi 1-3 arasında oyuncu ile oynanırken 3. Seviye ise 1-4 oyuncu ile oynanabiliyor. Birbirinden farklı 3 haritaya sahip 2. Seviyede 10 akın gerçekleşiyor, akınları tamamlayan oyuncular Usta Kurt Kutusu ve Kurt Akını Sandığı’na sahip oluyor. 1 harita ve 15 akından oluşan 3. Seviyede ise akınları tamamlayan oyuncular Uzman Kurt Kutusu ile Kurt Akını Sandığı’nı kazanıyor. Takım oyunu modu 1 ya da 2 kişi olarak da başlatılabiliyor. Arcade Mod ise 2 haritadan oluşuyor. Bireysel mücadele odaklı Arcade Mod Bireysel Mod’a göre oyuncuları daha fazla zorlayacak biri 3 diğeri 5 akından oluşan maceralardan oluşuyor. Mod sonunda oyuncular 1 adet Acemi Kurt Kutusu kazanıyor.

 

Kurt Akını Modu’nda ‘akın’ olarak adlandırılan en düşük seviye ile oyuna başlayan oyuncular ilerledikçe akınları ve zorlukları da artıyor. Mod içerisinde en düşük seviye 3 en büyük akın ise 15 olarak gerçekleşiyor. Sığınak, Karanlık Şehir ve Harabeler olarak 3 haritadan oluşan Kurt Akını Modu’nda bazı haritaların içerisinde can ve cephane toplama alanları bulunuyor.

Wolfteam Kurt Akını Modu’nda takım arkadaşınız ölürse onu hemen uyandırabilir maceraya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Mod içerisinde yer alan haritalarda kurtların belirli çıkış noktaları bulunuyor. Kurtların saldırılarını gerçekleştirdiği bu noktalarda ekstra dikkatli olmak gerekiyor. Silah slotları da yeni güncellemeler arasında yer alıyor. Oyuncuların başlamadan önce hazırladıkları silah slotları akınlar arası geçişlerde otomatik olarak geliyor. Akın arası geçişlerde taktik ve stratejiye göre oyuna başlamadan istenilen silah seçilebiliyor.

Wolfteam Kurt Akını Modu’nun sonunda ise tüm oyuncuları sürpriz ödüller bekliyor. Takım Modu sonunda gelen Kurt Akını Sandığı altın, nakit ya da KP ile açılıyor ve içerisinden birbirinden güzel ödüller çıkıyor.

30 Temmuz 2015 tarihli güncelleme ile birlikte oyundaki yenilikler:

8 adet yeni temalı karakter eklendi:
Ivanov Adult
Tomita Adult
Kate Adult
Sarah Adult
Saladin Neo
Rashid Neo
Saladin
Rashid

2 Adet efsanevi karakter ve ekipmanları eklendi:
Efsanevi Raynor karakteri
Raynor Karakter Ekipmanı
Raynor-S Miğfer
Raynor-S Gözlük
Raynor-S Maske
Raynor-S Eldiven

Raynor-S Bot
Raynor-S Yelek
Raynor-S Dirseklik
Raynor-S Dizlik

  • Efsanevi Bane karakteri
  • Bane Karakter Ekipmanı
  • Bane-S Miğfer
  • Bane-S Gözlük
  • Bane-S Maske
  • Bane-S Bot
  • Bane-S Eldiven
  • Bane-S Yelek
  • Bane-S Dirseklik
  • Bane-S Dizlik

4 adet yeni temalı silah eklendi:
EM-134 Minigun
EBO-3
HKE-417 Camo
TAL-21 Wolfy

1 Adet Efsanevi silah eklendi
GW-106 BGG

Güncellemeler:
Harita seçim ekranı güncellendi

-Basın BülteniCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.