Kategoriler

World of Tanks Konsol Sürümlerine Yeni Savaş Hikayesi Geldi

World of Tanks konsol

World of Tanks konsol sürümlerine geçtiğimiz aylarda gelen Savaş Hikayeleri adlı senaryo bazlı oyun kipine yeni bir bölüm eklendi.

Wargaming bugün itibariyle World of Tanks konsol sürümlerine geçtiğimiz aylarda gelen Savaş Hikayeleri adlı senaryo bazlı oyun kipine yeni bir bölümün eklediğini duyurdu.

Bu modu arkadaşlarınızla ya da tek başınıza oynayabiliyorsunuz. World of Tanks’i PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One, Xbox 360’tan oynayanlara hikaye ağırlıklı bir deneyim sunuyor Savaş Hikayeleri. Ayrıca yakında çıkacak olan Xbox One X’te de oynanabilir olacak.

Kennedy’nin Savaşı, oyuncuları 1962’de yaşanmış olan Küba Füze Krizi günlerine götürüyor ve onları alternatif bir öykünün ortasına bırakıyor. Bu kurgusal senaryoda tankçılar, Küba’ya nükleer silahlar yerleştirerek gerilimi iyice tırmandıran SSCB güçlerine karşı ABD’den Çavuş Dale Reece rolündeler. M41 Bulldog tankının bir varyasyonu olan tanklarına atlayacak olan oyuncular, yaklaşan felaketi önlemek için müttefikleriyle işbirliği yapmak ve Sovyet güçlerini durdurmak zorundalar.

Kennedy’nin Savaşı, World of Tanks konsol sürümlerinde yer alan Savaş Hikayeleri kipine gelen dördüncü öykü. Bu yeni öykünün yanı sıra Wargaming oyunlarının konsol sürümlerini geliştiren Wargaming Chicago stüdyosu, harıl harıl World of Tanks Xbox One X sürümü üzerinde çalışıyor. Microsoft’un yeni jenerasyon konsolu Xbox One X’te, oyunu muhteşem 4K çözünürlükte ve HDR oynama şansını elde edebileceksiniz.

Savaş Hikayeleri ve World of Tanks konsol sürümleriyle ilgili detaylı bilgi için https://console.worldoftanks.com/tr/news/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Warhammer 40K Evreninden İki Tank World of Tanks Blitz’e Çıkarma Yaptı
Görüntülenmeler:
1
İlgili etiketler:
· · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PlayStation · XBox