World of Tanks Steam’e Geliyor World of Tanks Steam’e Geliyor
(Haber Bülteni) Wargaming, planladığı üzere World of Tanks’in Steam platformuna geleceğini duyurdu. İkinci Dünya Savaşı’nda epik tank savaşlarıyla geçen oyun strateji ve aksiyonu bir... World of Tanks Steam’e Geliyor

(Haber Bülteni)

Wargaming, planladığı üzere World of Tanks’in Steam platformuna geleceğini duyurdu. İkinci Dünya Savaşı’nda epik tank savaşlarıyla geçen oyun strateji ve aksiyonu bir arada sunuyor.

World Tanks’in Steam’e girmesi ile birlikte, mevcut PC oyuncuları Steam kullanıcıları birlikte oynayabilme imkanına sahip olacak. Oyunun Steam versiyonu, yalnızca yeni hesaplar için geçerli olacak ancak PC’deki tüm özellikleri içerecek.

Steam oyuncuları ilk defa, 600’den fazla aracı kullanma deneyimiyle tank taktiklerini ve yeteneklerini geliştirecek ve World of Tanks’in eşsiz savaşlarında deneyim kazanacak. Oyunun Steam versiyonunun tam olarak ne zaman geleceği netleşmese de şimdiden Steam’de istek sayfasına ekleyebilirsiniz.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.