Kategoriler

World of Tanks’in Tankları, Razer Arena’ya İniyor

Wargaming ve Razer, World of Tanks’in Razer’ın rekabeti seven oyuncular için tasarladığı Arena platformuna entegre edildiğini duyurdu.

Wargaming ve Razer, World of Tanks’in Razer’ın rekabeti seven oyuncular için tasarladığı Arena platformuna entegre edildiğini ve yeni yarışma formatlarının açıldığını duyurdu.

Razer Arena, oyuncu topluluğunun hem amatör hem profesyonel seviyelerde turnuvalar yaratması, başlatması, hızlandırması ve izlemesi için tasarlanmış rekabete dayalı bir oyun platformu. Önümüzdeki 4-6 hafta içinde, Wargaming ve Razer’ın Razer Arena’daki ortağı Gaming-Grids, programın stres testi için birçok yarışma düzenleyecekler. Bu herkese açık deneme süreci boyunca oyuncular kendi takımlarını kurarak diğerlerine karşı yarışacakları ve World of Tanks bonus kodları kazanabilecekleri etkinlikler için şimdiden hazırlanabilirler.

World of Tanks için Razer Arena’nın tam sürüm açılışından sonra ise turnuva düzenleme araçları kullanılabilir olacak. Ayrıca, Wargaming ve Razer 50.000 USD civarında ödül havuzu düşünülen global turnuvalar düzenleyecek. Başarılı turnuva organizatörleri Wargaming ve Razer’dan ödül desteği alacaklar. Lansman sırasında desteklenen bölgeler Kuzey Amerika, Avrupa ve Rusya. Diğer bölgelere de çok yakında destek verilmesi planlanıyor.

Yeni Yarışma Formatları:

Razer Arena’ya eklenen yeni yarışma formatları ise şu şekilde.

  • Single Elimination Cups
  • Double Elimination Cups
  • Round Robin
  • Swiss System

Beta süresince turnuva düzenlemek isteyen organizatörler için başvuru adresi: http://www.razerzone.com/arena/

Unutmayın, betadan sonra herkes kendi turnuvasını düzenleyebilecek.

Görüntülenmeler:
6
İlgili etiketler:
· ·
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Oyun Haberleri · PC · World of Tanks