Kategoriler

WoW: Legion 7.1 Güncellemesi İle Karazhan’a Geri Dönüyoruz.

10 kişi toplanıp Karazhan’a gidip raid yaptığınız günleri hiç özlediniz mi? 7.1 Güncellemesi ile özlediğiniz günlere kavuşmanız yakın.

Karazhan’a gitmek için 10 kişi toplanıp raid yaptığınız günleri hiç özlediniz mi? Eğer cevabınız evet ise sizin için güzel haberlerimiz var. Legion henüz çıkmadan şimdiden 7.1 güncellemesi hakkında bilgi sahibi olduk. Return to Karazhan adındaki 7.1 güncellemesi ile birlikte Karazhan 9 adet boss’tan oluşan bir dungeon olarak geri dönüyor, ancak raid olan hali de gitmek isteyenler için erişime açık olacak. Legion’ın çıkışından kısa bir süre sonra yeni güncellemenin PTR server’larına gelmesi beklenmekte.

fragtist wow legion 7 1 karazhan

Firma ayrıca yeni gelecek güncellemelerinde olabildiğince sık bir şekilde oyuncularla buluşturmayı hedefliyor. Daha önce yaşanan boş dönem olarak adlandırılan dönemlerin artık daha zengin içerikli güncellemeler sayesinde tekrarlanmayacağı da belirtilmiş. Raid dönemleri 4 yada 5 ay olarak planlanmakta. Hatta Emerald Nightmare ve Nighthold raidleri arasında ufak bir raid içeriği sağlanarak Stormheim bölgesindeki hikaye ile bağlantı kurulacak.

İyi seyirler.

World of Warcraft: Legion Beta İncelemesi

Görüntülenmeler:
16
İlgili etiketler:
· · · · · · ·
İlgili Kategoriler
Gamescom · Haber · Oyun Haberleri · PC