WoW: Warlords of Draenor’un Türkiye Saati WoW: Warlords of Draenor’un Türkiye Saati
13 Kasım tarihi itibariyle Ork efsanelerini MMORPG severlerle buluşturacak olan World of Warcraft: Warlords of Draenor, PC platformlarında çıkış yapacak. Blizzard’ın yıllara meydan okuyan... WoW: Warlords of Draenor’un Türkiye Saati

13 Kasım tarihi itibariyle Ork efsanelerini MMORPG severlerle buluşturacak olan World of Warcraft: Warlords of Draenor, PC platformlarında çıkış yapacak.

Blizzard’ın yıllara meydan okuyan oyunu, birbirinden ilginç değişiklikleriyle öne çıkacak. Yeni zindanlar, değişen karakter tasarımları, yeni zindan zorlukları, gelişen meslekler ve tabii ki daha büyük ve yepyeni bir evrenle World of Warcraft’a adım atmaya hazırlanıyoruz.

Her World of Warcraft’ın yeni ek paketinde yaşanan sunucu sorunlarına artık alıştık. World of Warcraft: Warlords of Draenor ile birlikte kaçınılmaz sorunların geleceğini de biliyoruz. Asıl soru ise Warlords of Draenor’un Türkiye saati ile kaçta aktif olacağı. Yaklaşık 13 saat içerisinde kavuşacağımız Warlords of Draenor, Türkiye saatiyle bu gece yani 13 Kasım günü 01:00’da bizlerle olacak. Yine de olası sunucu çökmelerine ve sürekli oyununuzun kopmasına hazırlıklı olun. Milyonlarca insan aynı anda Warlords of Draenor’a giriş yapmaya çalışacak. Şimdiden iyi eğlenceler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.