X-com Uzaylıları Android’e Geldi ! X-com Uzaylıları Android’e Geldi !
Tur tabanlı strateji oyunu Xcom : Enemy Unknown 2012 yılında PC, Xbox 360 ve Pyalstation 3 için hazırlanmış ve son derece başarılı sonuçlar elde... X-com Uzaylıları Android’e Geldi !

Tur tabanlı strateji oyunu Xcom : Enemy Unknown 2012 yılında PC, Xbox 360 ve Pyalstation 3 için hazırlanmış ve son derece başarılı sonuçlar elde etmişti. 23 Nisan’da iOS’a gelen oyun, şimdi de Android versiyonuyla mobil dünyadaki yerini güçlendirdi. Efsanevi serinin son oyunu olan X-com’un tasarımı ile dokunmatik ekranların uyumu gerçekten çok iyi. 9$ fiyatı ile çoğu oyundan pahalı olsa da “2012 Yılın Oyunu” ödüllü sahibi XCom: Enemy Unknown, strateji tutkunları için çok dolu bir içerik vaat ediyorCem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.