Kategoriler

Xbox Anime Ayı Kapsamında Anime Oyunlarında Büyük İndirimler Başladı!

Şubat ayı boyunca sürecek Xbox Anime Ayı’nın başlamasıyla tüm Dragon Ball oyunlarında büyük indirimler başladı.

Xbox, Şubat ayında sunduğu yeni oyunlarla Xbox Game Pass üyelerini sevindirmeye devam ediyor. Bu ay eklenen oyunlar arasında en çok dikkat çeken Tomb Raider serisinin son oyunu Shadow of the Tomb Raider. Ayrıca The Walking Dead ve Batman: Return to Arkham gibi popüler oyunlar da bu ay Game Pass’e ekleniyor. Store tarafında ise Şubat ayı boyunca sürecek Xbox Anime Ayı’nın başlamasıyla tüm Dragon Ball oyunlarında büyük indirimler başladı.

100’den fazla Xbox One ve Xbox 360 oyununa erişim sunan Xbox Game Pass platformuna Şubat ayında yeni oyunlar ekleniyor. 7 Şubat’ta The Walking Dead ve Pumped BMW Pro sunulmuştu oyunculara. 14 Şubat’ta ise De Blob, 15 Şubat’ta Crackdown 3 ve 21 Şubat’ta Batman: Return to Arkham, oyuncularla buluşuyor. Oyunseverleri sevindirecek bir diğer gelişme ise, Tomb Raider serisinin son oyunu Shadow of the Tomb Raider’ın da Game Pass’e eklenmesi oldu.

Shadow Of The Tomb Raider, sürükleyici bir hikâyeye sahip. IGN’den 10 üzerinden 9 puan almayı başaran oyunun Game Pass’e eklenmesiyle birlikte artık oyun severler Tomb Raider’ın sürükleyici üçlemesini baştan sona oynama şansı bulacak. Uzun zamandır beklenen Crackdown 3 ise şüphesiz bu ay eklenen oyunların en ilgi çekicilerinden. Çıktığı gün Game Pass’e eklenecek olan Crackdown 3 yepyeni multiplayer modu Wrecking Zone ile diğer oyunculara karşı oynama imkanı sunacak. Ayrıca oyunun açık dünyasında görevleri tamamlayarak ilerlemek de oyunculara heyecanlı maceralar yaşatacak.

Xbox Anime Ayı

Anime tutkunu oyuncular Xbox Anime Ayı olan Şubat ayı boyunca xbox.com’da yer alan tüm Dragon Ball oyunlarında %50 ve daha fazla oranda indirim fırsatlarından yararlanabilecek. Xbox ayrıca, tam sürüm Tom Clancy’s The Division 2 ile 1 Ay Game Pass ve 1 Ay Live Gold avantajlarını bir arada sunacağı One X ve One S paketleri ile çok yakında oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

Microsoft Studios’un adı Xbox Game Studios oldu

Microsoft Studios çatısında oyunlar geliştiren 343 Industries, inXile Entertainment, Ninja Theory ve Obsidian Entertainment’ın dahil olduğu 13 stüdyo, Xbox Game Studios adı altında birleşti. Age of Empires, Forza, Gears of War ve Halo gibi oyunlar sunan platformun hedefi oyunları konsol, PC ve mobil ortamların tümünde sunabilmek.

Microsoft, İlk Crackdown Oyununu Ücretsiz Veriyor!
Görüntülenmeler:
12
İlgili etiketler:
· · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · İndirimler · Konsol · Oyun Haberleri · XBox