XPG ALPHA Kablosuz Oyuncu Faresini Duyurdu XPG ALPHA Kablosuz Oyuncu Faresini Duyurdu
(Haber Bülteni) Oyuncular, e-sporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, bugün ALPHA kablolu ve kablosuz oyuncu faresini duyurdu. Markanın Red Dot, Tayvan Mükemmeliyet... XPG ALPHA Kablosuz Oyuncu Faresini Duyurdu

(Haber Bülteni)

Oyuncular, e-sporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, bugün ALPHA kablolu ve kablosuz oyuncu faresini duyurdu. Markanın Red Dot, Tayvan Mükemmeliyet ve Golden Pin gibi çeşitli ödüller almayı başarmış Project HEADSHOT faresi temelinde geliştirilen ALPHA, oyunculara mükemmel bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Ergonomik tasarımı, yüksek performanslı PAW-3335 sensörü ile en iyi konfor ve performansı oyunculara vadediyor.

ALPHA oyuncu faresi, XPG’nin endüstriyel tasarım dili Exoskeleton’ı yansıtan rahat bir tutuşun yanında zarif ve kavisli bir görünüşe de sahip. Bu fare ergonomik tasarımı sayesinde, biçim ve oyun performansı arasındaki dengeyi öne çıkarıyor. XPG ALPHA, dünya çapında gerçekleştirilen bir araştırmadan alınan parmak ölçüm verileriyle belirlenen ideal fare genişliği ölçüleri temel alınarak tasarlanmış.

En İyi Oyun Performansı

Pixart’ın enerji açısından verimli, yüksek performanslı PAW-3335 sensörüyle donatılmış olup, her tür oyunun gereksinimlerini karşılamak için 100 ila 16000 arasında değişen DPI ayarları sunuyor. Ayrıca, farenin üst kısmındaki programlanabilir üçgen düğme, XPG PRIME yazılımına kolayca bağlanmayı sağlıyor. XPG ALPHA ayrıca 60 milyon tıklama ömrüne sahip birinci sınıf OMRON anahtarlarıyla uzun süre dayanacak şekilde yapılmış. 2.4G kablosuz ve Bluetooth bağlantı seçeneklerine ve 60 saate kadar pil ömrüne sahip. 

ALPHA üzerindeki RGB aydınlatma, 3 farklı bölge aracılığıyla ışığı zarif bir şekilde yayıyor. Aydınlatma ayarları XPG PRIME yazılımı aracılığıyla, 3 özelleştirilebilir donanım profilinden birine kaydedilebiliyor. 

XPG PRIME Yazılımı

Kullanıcılar XPG ALPHA’nın düğmelerini, DPI ayarlarını ve RGB aydınlatma efektlerini ihtiyaçlarına göre özelleştirme imkânına sahipler. Kullanıcılar düğme atamaları ve makro ayarlarını profillerine kaydedebilirler, böylece farklı bir bilgisayara geçiş yaptıklarında sorunsuzca aynı ayarı kullanabilirler.

XPG ALPHA oyuncu faresinin Türkiye’deki piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı ileri bir tarihte açıklanacak. ALPHA ve diğer XPG ürünleri hakkında bilgi almak için http://www.xpg.com/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.