XPG, GAMMIX S70 M.2 SSD Modelini Duyurdu XPG, GAMMIX S70 M.2 SSD Modelini Duyurdu
(Haber Bülteni) Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, GAMMIX S70 PCIe Gen4x4 M.2 SSD modelini duyurdu.... XPG, GAMMIX S70 M.2 SSD Modelini Duyurdu

(Haber Bülteni)

Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, GAMMIX S70 PCIe Gen4x4 M.2 SSD modelini duyurdu. Farklı ihtiyaçlara ve bütçelere sahip kullanıcılar için GAMMIX S50 ve GAMMIX S50 Lite modellerini sunan marka, yeni nesil S70 PCIe 4.0 M.2 SSD ile saniyede 7400MB’a kadar okuma ve 6400MB’a kadar yazma hızını kullanıcılarla buluşturacak.

Yüksek miktarlarda verilerin aktarılması ihtiyacından yola çıkarak üretilen GAMMIX S70 PCIe 4.0 teknolojisinin gücünü kullanarak saniyede 7400MB’a kadar okuma ve 6400MB’a kadar yazma hızına ulaşabiliyor.

NVMe 1.4 ve Dinamik SLC Önbellek teknolojilerini destekleyen GAMMIX S70 performans bakımından yalnızca SATA SSD’leri değil PCIe 3.0 SSD’leri de geride bırakıyor. Bununla birlikte, kullanım kolaylığı sağlamak için geriye dönük olarak PCIe 3.0 anakartlar ile de uyumluluğa sahip.GAMMIX S70’in performansını arttırmak için XPG tarafından özel olarak tasarlanan CoolArmor soğutucu, teras benzeri katmanları sayesinde daha geniş bir yüzey alanı oluşturarak ürünün daha etkin biçimde soğutulmasını mümkün kılıyor. Bu özel soğutucu sayesinde GAMMIX S70 %30’a varan oranda daha serin çalışabiliyor.

Bu özelliklerinin yanında GAMMIX S70 geniş bir aralıktaki olası hataları tespit edip onararak doğru veri aktarımı sağlamak ve daha yüksek TBW sunmak için LDPC hata düzeltme kodu teknolojisine sahip. Uçtan-Uca (E2E) Veri Koruma ve AES 256-bit Şifreleme desteği de bulunan ürün, özel verilerin güvende saklanmasını sağlıyor.

GAMMIX S70,  1TB ile 2TB kapasite seçenekleri ve 5 yıllık garantiyle piyasaya sunulacak.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.