Yaz Aylarında Vizyona Girecek Bu Filmler Mutlaka İzlenmeli Yaz Aylarında Vizyona Girecek Bu Filmler Mutlaka İzlenmeli
Her yıl olduğu gibi bu yıl da havaların ısınmasıyla birlikte vizyona girecek ilgi çekici filmler sürüsüne bereket. Yaz Aylarında Vizyona Girecek Bu Filmler Mutlaka İzlenmeli

Her yıl olduğu gibi bu yıl da havaların ısınmasıyla birlikte vizyona girecek ilgi çekici filmler sürüsüne bereket.

Önemli çizgi roman uyarlamalarının devam filmlerinin yanı sıra bazı yeniden çevrimler de göze çarpıyor listede. Ayrıca farklı ve heyecan verici konuya sahip bazı filmler de dikkat çekiyor. İşte o filmler:

Guardians of the Galaxy Vol. 2 / Galaksinin Koruyucuları 2

Yönetmen: James Gunn

Oyuncular:  Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista

Vizyon tarihi: 28 Nisan

Galaksinin Koruyucuları 2 filminde ekip uzayın uzak noktalarına yolculuklar ederken Starlord olan Peter Quill’in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlıyor. Hayranların klasik çizgi romanlardaki favori karakterleri de kahramanlarımızın yardımına koşuyor.

King Arthur: Legend of the Sword / Kral Arthur: Kılıç Efsanesi

Yönetmen: Guy Ritchie

Oyuncular:  Charlie Hunnam, Jude Law, Annabelle Wallis

Vizyon tarihi: 12 Mayıs

Doğuştan kazanılan taht hakkı kendisinden çalınan ve kim olduğuna dair hiçbir fikri olmayan Arthur, şehrin arka sokaklarında ekmeğini taştan çıkaran biridir. Ancak bir gün bütün hayatı altüst olur ve gerçek mirasına sahip çıkmak zorunda kalacaktır.

Alien: Covenant / Yaratık: Covenant

Yönetmen: Ridley Scott

Oyuncular: Katherine Waterston, Michael Fassbender, Danny McBride

Vizyon tarihi: 12 Mayıs

Prometheus’un devamı olarak çekilen Alien: Covenant filminde koloni gemisi Covenant’ın mürettebatı galaksinin oldukça uzak bir köşesinde, keşfedilmemiş cennet olarak varsaydıkları bölgenin aslında karanlık ve çok tehlikeli bir yer olduğunu anlarlar. Gezegendeki yegane canlı lanetli Prometheus’un keşfinden sonra hayatta kalan sentetik David’dir.

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales / Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı

Yönetmen: Joachim Rønning, Espen Sandberg

Oyuncular:  Johnny Depp, Javier Bardem, Brenton Thwaites

Vizyon tarihi: 26 Mayıs

Jack Sparrow, yeni macerasında Salazar’ın gazabından ve intikamından kurtulmak için Poseidon Asası’nın peşine düşer. Bu efsanevi asayı bulmak içinse güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanmasından dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir anlaşma yapar.

Baywatch / Sahil Güvenlik

Yönetmen: Seth Gordon

Oyuncular: Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario

Vizyon tarihi: 2 Haziran

90’ların aynı adlı meşhur TV dizisinden uyarlanan Baywatch filminde Mitch Buchannon kendini işine adamış, cesur ve sorumluluk sahibi bir cankurtarandır ve ekibiyle hiçbir sorunu yoktur. Ancak günün birinde aralarına yeni bir ekip üyesi daha katılır. Bu yeni cankurtaran Mitch’in sinirlerini bir hayli zorlayacaktır. Ancak koyu tehdit eden bir suç planı su yüzüne çıkınca, ikili aralarındaki çekişmeyi bir kenara bırakıp birlikte olmak zorundadır.

GO GO Power Rangers – Film İzlemeye Değer mi?