Yeni Akıllı Telefonunuzun Kapasitesini SanDisk İle Arttırın Yeni Akıllı Telefonunuzun Kapasitesini SanDisk İle Arttırın
SanDisk'in 128GB'ye varan kapasiteye sahip Extreme microSD UHS-I Kartı ve USB Type-C Sürücüsü depolamada sınırları kaldırıyor. Yeni Akıllı Telefonunuzun Kapasitesini SanDisk İle Arttırın

Piyasaya sürülen her yeni amiral gemisi akıllı telefon, teknolojik gelişmelerin etkisi ile daha fazla özellik sunuyor. USB Type C bağlantı ve artan kamera özellikleri, içeriklerin kalitesini arttırırken bu içeriklerin depolanması için daha fazla alana da ihtiyaç doğuruyor. SanDisk’in 128GB’ye varan kapasiteye sahip Extreme microSD UHS-I Kartı ve USB Type-C Sürücüsü depolamada ve içerik transferinde sınırları kaldırıyor.
 
128 GB kapasiteye sahip SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C, çift yönlü USB Type-C bağlantısıyla yeni akıllı telefonunuzun kapasitesine kapasite katmakla kalmaz aynı zamanda içeriklerinizi akıllı telefonunuz, tablet ve bilgisayarlarınız arasında hızlı ve kolay bir şekilde aktarmanızı sağlar. Saniyede 150 MB’ye varan hız sunan USB Type-C bağlantısı sayesinde; fotoğraf, video, şarkı ve diğer dosyalarınızın cihazlar arasında aktarılmasını beklerken artık daha az zaman harcayacaksınız.
 
SanDisk Extreme kartlar ise zorlu çevre koşullarında bile aşırı dayanıklılık gösterecek şekilde üretilmiştir. Yüksek hızıyla, videolarınızı ve fotoğraflarınızı kartınızdan bilgisayarınıza aktarırken beklediğiniz süreyi azaltır. 128 GB’ye varan depolama kapasiteleriyle yeni akıllı telefonunuzun belleğini artırır. Ayrıca bu kart, uygun bir SD kart bağdaştırıcısı ile birlikte sunulduğu için yeni akıllı telefonunuz dışında, SD kart yuvası olan fotoğraf makineleri, kameralar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlarda da kullanabilir, depolamada özgürlüğün tadını dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.

SanDisk, iPhone ve iPad’ler İçin Ekstra 256GB Depolama SunuyorCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.