Yeni Captain America Filminin Adı Belli Oldu! Yeni Captain America Filminin Adı Belli Oldu!
The Avengers: Age of Ultron fragmanından sonra yeni Kaptan Amerika filminin de detayları yavaş yavaş ortaya çıkıyor. İlk detayımız filmin adı. Marvel Entertainment’ın yakın... Yeni Captain America Filminin Adı Belli Oldu!

The Avengers: Age of Ultron fragmanından sonra yeni Kaptan Amerika filminin de detayları yavaş yavaş ortaya çıkıyor. İlk detayımız filmin adı.

Marvel Entertainment’ın yakın zamanda yayımladığı fragmanın son sahnesini hatırlayan arkadaşlarımız, Kaptan Amerika’nın sonunu az çok biliyorlar. Hatırlatma adına sizleri aşağıdaki video ile baş başa bırakalım.

Açıklanan bilgilere göre Kaptan Amerika, Civil War olayını beyazperdeye taşıyacak. Böylece Kaptan Amerika filminin üçüncü halkası da tamamlanmış olacak. Filmin yönetmen koltuğunda Russo Kardeşler oturacak ve başroldeki Chris Evans’ı tekrar Kaptan Amerika olarak görebileceğiz.

Captain America: Civil War, 6 Mayıs 2016 yılında vizyona girecek.

Editörün Notu: “SPOILER”

Kaptan Amerika’nın daha önce öldürüleceği zaten söylenmişti. Hikaye gereği de Kaptan Amerika bir suikaste kurban gitmeli. Tabii Marvel, hikayeyi birebir yansıtır mı bilinmez ancak Civil War ismi ile çizgi romana en yakın hikayeyi yansıtacağının garantisini veriyor gibi. The Winter Soldier yani Kış Askeri filminden tanıdığımız James Buchanan “Bucky” Barnes karakteri de yeni Kaptan Amerika olarak karşımıza çıkacak (:Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.