Yeni DEATHLOOP Fragmanı Yayınlandı Yeni DEATHLOOP Fragmanı Yayınlandı
(Haber Bülteni) Showcase etkinliğinde Bethesda Softworks, ödüllü stüdyo Arkane Lyon’un birinci şahıs nişancı oyunu DEATHLOOP için yeni bir genişletilmiş fragman yayınladı. DEATHLOOP, 2021’in ikinci... Yeni DEATHLOOP Fragmanı Yayınlandı

(Haber Bülteni)

Showcase etkinliğinde Bethesda Softworks, ödüllü stüdyo Arkane Lyon’un birinci şahıs nişancı oyunu DEATHLOOP için yeni bir genişletilmiş fragman yayınladı. DEATHLOOP, 2021’in ikinci çeyreğinde konsollarda yalnızca PlayStation 5 (PS5) ve PC için çıkacak.

Yeni fragman, oyuncuları kahramanımız Colt’un zihnine götürüyor. Colt, onu zamanda kilitli kalmış Blackreef adasında tutsak tutan 8 ana suikast hedefinden 2’sini arıyor. Arkane tarzında oynanış, gün sıfırlanmadan önce farklı ipuçlarını bularak ve kendi ölüm bulmacalarını çözerek hedefleri ortadan kaldırmaları ve aynı anda birden fazla hedefi tek bir noktaya getirmeleri için oyunculara sayısız yol sunuyor.

Yeni DEATHLOOP fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.