Yeni Razer Ornata V2 ile hibrit avantajını yakalayın Yeni Razer Ornata V2 ile hibrit avantajını yakalayın
(Basın Bülteni) Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, yaptığı bir duyuru ile devrim niteliğindeki Hibrit Mecha-Membran anahtarlarıyla piyasaya sürülen yenilikçi Ornata... Yeni Razer Ornata V2 ile hibrit avantajını yakalayın

(Basın Bülteni)

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, yaptığı bir duyuru ile devrim niteliğindeki Hibrit Mecha-Membran anahtarlarıyla piyasaya sürülen yenilikçi Ornata klavyesinin en yeni sürümü Ornata V2’yi duyurdu. Her iki dünyanın en iyilerini birleştiren Razer Hybrid Mecha-Membrane anahtarları, mekanik bir anahtarın sevilen tıklama geri bildirimi sesi ile yumuşak ve rahat yazma hissiyatını birleştiriyor.

Artık sonsuz kaydırma tekerleği ve üç medya tuşuyla özel medya kontrolleri sunan Ornata V2, hepsi Razer Synapse 3 aracılığıyla programlanabilen; bir sonraki şarkıya geçme, oynatma- duraklatma ve ses kontrol tuşları ile oyun ve medya tuşlarının en gereklilerini tek bir hibrid klavyeye getiriyor.

Uzun oyun seansları için Ornata V2, klavyenin ön kısmına manyetik olarak yapışan peluş, deri bilek desteği ile geliyor. Razer Synapse 3 ile özelleştirilebilen tam programlanabilir tuşlarla kullanıcılar; makrolarını, tuş bağlantılarını ve özel profillerini programlayabilirler. Razer Chroma RGB özelliğine sahip kullanıcılar, “Apex Legends”, “Fortnite”, “Warframe” gibi 100’den fazla oyunda benzersiz aydınlatma efektlerine ve oyun içi entegrasyonlara erişebilir.

Razer Ornata V2 hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen buraya tıklayın.

Yumuşak yazma özelliği, özel medya kontrolleri ve oyunlar için zengin
programlanabilir özelleştirme seçenekleri ile Razer Ornata V2 hem iş, hem genel kullanım, hem de oyun için mükemmel bir klavyedir.

ZAMAN: 2 Haziran, 2020
SATIŞ YERİ: Razer.com
FİYAT: 99.99 $ / 109.99 €
GÖRSELLER: Ürün görsellerini buradan indirebilirsiniz.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.