Yeni Steam Link Uygulamasıyla Oyunları Mobilde Oynayabileceksiniz Yeni Steam Link Uygulamasıyla Oyunları Mobilde Oynayabileceksiniz
Valve, yeni Steam Link ve Steam Video uygulamalarını duyurdu. Bu iki yeni uygulamayla Steam kütüphanenizde bulunan oyunları, videoları ve filmleri doğrudan akıllı telefonunuza stream... Yeni Steam Link Uygulamasıyla Oyunları Mobilde Oynayabileceksiniz

Valve, yeni Steam Link ve Steam Video uygulamalarını duyurdu. Bu iki yeni uygulamayla Steam kütüphanenizde bulunan oyunları, videoları ve filmleri doğrudan akıllı cihazınıza stream edip orada kullanabileceksiniz.

21 Mayıs’ta yayımlanması beklenen Steam Link uygulaması kütüphanenizde bulunan oyunları Android ve iOS cihazlarınıza stream’lemenize olanak sağlayacak. Yalnızca akıllı telefonlar değil, akıllı TV’ler ve tabletler de buna dahil üstelik. Stream için tek yapmanız gereken bilgisayarınızla diğer cihazınızın aynı ağa bağlı olmasını sağlamak. Bir Ethernet bağlantısı veya 5 GHz’lik bağlantı gerektiren uygulama Steam Controller desteği de sunacak.

Öte yandan önümüzdeki yaz aylarında piyasaya sürülmesi planlanan Steam Video uygulaması ise Wi-Fi veya LTE bağlantısıyla Steam kütüphanenizdeki filmleri ve videoları akıllı cihazlarınıza aktarıp oradan izlemenize imkan tanıyacak.

Steam Yaz İndirimleri Başlangıç Tarihi Sızdırıldı