Yeni Nesil GTA V’e Yeni Görüntüler Geldi Yeni Nesil GTA V’e Yeni Görüntüler Geldi
  GTA V’in yeni nesil platformlara ve PC’ye çıkış tarihinin açıklanmasının ardından, yeni görüntüleri de kendisini gösterdi. Yeni silahlar, vahşi hayvanlar ve yeni hava... Yeni Nesil GTA V’e Yeni Görüntüler Geldi

 

GTA V’in yeni nesil platformlara ve PC’ye çıkış tarihinin açıklanmasının ardından, yeni görüntüleri de kendisini gösterdi.

Yeni silahlar, vahşi hayvanlar ve yeni hava efektlerinin yanında, geliştirilmiş hasar modellemesiyle de tanışacağız. Ayrıca oyuna 100’den fazla yeni şarkı da eklenecek.

GTA V‘in PC versiyonu 27 Ocak 2015’te piyasaya çıkacak ve Xbox One ile PS4 versiyonu ise 18 Kasım’da bizlerle. O kadar yenilikten sonra süslü bir çıkışın olması şart ve aşağıdaki videonun yanında, haberimizin başında gördüğünüz yeni görüntülerle yeterince başarılı bir iş çıkartmışlar gibi duruyor.

İşte yayımlanan yeni tanıtım videosu. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.