Yeni Yılda Wolfteam Dergisi 450 TL Değerinde Hediye Kodu Dağıtıyor Yeni Yılda Wolfteam Dergisi 450 TL Değerinde Hediye Kodu Dağıtıyor
Wolfteam Dergisi’nin yeni sayısı, Ocak 2020 tarihinden itibaren tüm Türkiye’de satışa çıktı. Ayrıntılar haberimizde. Yeni Yılda Wolfteam Dergisi 450 TL Değerinde Hediye Kodu Dağıtıyor

Wolfteam Dergisi’nin yeni sayısı, Ocak 2020 tarihinden itibaren tüm Türkiye’de satışa çıktı. Fiyatı 15,90 TL olan Wolfteam Dergisi, tüm oyunculara 450 TL değerinde hediye kodu veriyor.

Dergide Wolfteam ile ilgili güncel bilgiler, silah analizleri ve harita açıklamalarının yanı sıra Wolfteam Türkiye Kupası, esporcu ve yayıncılarla röportajlar, espor haberleri, ödüllü turnuva etkinlikleri ve Netmarble’ın diğer oyunlarına dair bilgiler yer alıyor.

450 TL değerinde Wolfteam hediye kodu

Wolfteam Dergisi’nde yer alan 450 TL değerindeki hediye kodu ile oyuncular, ELWRCI M6A2 Alsancak gibi oyunda en fazla talep gören pek çok silaha, karaktere ve eşyalara 30 gün boyunca sahip olabilecekler.

2020 yılı sayısı

Yeni silahların analizlerinden sevilen oyuncularla röportajlara kadar son bir yılda Wolfteam dünyasında gerçekleşen tüm yenilikler dergide yer buluyor. Okuyucular yeni sayıda Wolfteam için “Adamsın Adam” şarkısını seslendiren Yener Çevik ile yapılan röportajı okuyabilirler. Ayrıca Efsane Pro ve Elit serisi silahların özellikleri, Wolfteam’in düşman ikilisi Ezel ve Azap ile oyuna yeni katılan karakterlerin bilgileri, Göbeklitepe haritasının detayları ve kazanma taktikleri de bu sayıda bulunabilir.

Röportajlar

1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor takımlarının kaptanları ve oyuncularıyla yapılan röportajlar da dergide yer alıyor. Oyun yayıncıları Furkan “BLoodRappeR” Çinici ile Sergen Zoroğlu da röportajları ile dergiye renk katıyor. Yeni sezondan notlar, Wolfcity Turnuvaları, Oyun Görevlilerinin kullandığı içerikler de dergide yer alıyor.

2019 Wolfteam Türkiye Kupası Şampiyonu Galatasaray Oldu!