Kategoriler

Yenilenen Yandex.Browser ile Takımınızın Maç Skorunu Canlı Takip Edin!

Opera ile birlikte Chrome ve Firefox’a güzel bir alternatif olarak indirip kullanabileceğiniz Yandex.Browser (ki benim için durum tam tersidir. Chrome ve Firefox, Opera ve Yandex.Browser’a alternatiftir-Mert) yenilendi.

Türk kullanıcılara verdiği değer ve yaptığı başarılı lokalizasyon çalışmalarıyla pek bir sevdiğimiz Yandex’in Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarına özel tarayıcıları, bugün itibariyle yenilenen futbol temalı tasarımları ve Yandex.Browser’ın tablosuna eklenen futbol kutucuğuyla birlikte Türk futbol seyircisine daha da özel bir alternatif olarak karşımıza çıktı.

Yandex.Browser’ın futbol için özelleştirilmiş sürümünü kullananlar, yeni eklenen kutucukla birlikte anlık skor ve Süper Lig’de oynanacak bir sonraki maç hakkında gerekli bilgilere sahip olacaklar. Bu tarayıcıları ve takımlar için özelleştirilmiş arama sayfalarını kullanan taraftarların, takımlarına destek olacaklarını da belirtmekte fayda var.

Halihazırda Yandex.Browser kullanıyorsanız ve futbol wigget’ından faydalanmak istiyorsanız, tablonuza Galatasaray için “gswidget.yandex.com.tr”, Beşiktaş için “bjkwidget.yandex.com.tr”, Fenerbahçe içinse “fbwidget.yandex.com.tr” adreslerini ekleyebilirler.

Normal sürümünü şuradan indirebileceğiniz tarayıcının özelleştirilmiş sürümlerini de aşağıdaki linkleri takip ederek elde etmeniz mümkün.

Galatasaray
Beşiktaş
Fenerbahçe

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber