YouTube’da Nisan Ayı İçerisinde En Çok İzlenen Oyunlar! YouTube’da Nisan Ayı İçerisinde En Çok İzlenen Oyunlar!
YouTube üzerinden en çok izlenen videolar arasında tabii ki video oyunları yer alıyor. YouTube her ay yaptığı gibi yeni listeyi yayınladı! YouTube’da Nisan Ayı İçerisinde En Çok İzlenen Oyunlar!

YouTube geçtiğimiz ayın en çok izlenen 10 oyunu için liste yayınladı. YouTube’un yayınladığı listeye göre İlk 10 şu şekilde:

Dark Souls 3
Quantum Break
Enter the Gungeon
MLB The Show 16
Ratchet & Clank
Gears of War 4
Doom
Overwatch
The Sims 2
Mirror’s Edge Catalyst

Dark Souls 3’ün ayın ortalarında çıkış yaptı ancak “Abi oyunu çok seviyorum ama oynamıyorum” diyen kitlenin ne kadar büyük olduğunu bir kez daha gösterdi. Ayrıca yine görüyoruz ki YouTube’da oyun oynayan kişiyi izlemeyi seven kitle, genel olarak oyuncunun acı çekmesi ve zoru başarmasını izlemeyi seviyor.

Ayrıca Beta konumunda olan DooM ve Mirror’s Edge oldukça kısa süre oynanabilir durumdaydı ancak listeye girebilmeyi başardılar. Overwatch ise son zamanlarda en çok beklenen oyunlardan bir tanesi olarak listede yer almayı başarmış durumda.

The Sims ise yine izleyicilerin en çok ilgisini çeken oyunlardan bir tanesi olmayı başarmış durumda. Yine geç çıkış yapam Quantum Break ve Gears of War’u da listede görmek oldukça keyifli.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.