Yeni Bir Dungeons and Dragons Oyunu Yolda mı? Yeni Bir Dungeons and Dragons Oyunu Yolda mı?
(Haber Bülteni) Hidden Path Entertainment, Dungeons and Dragons için yeni bir oyun geliştireceğini dolaylı olsa da duyurdu. Uzun bir süre boyunca Valve ile ortaklaşa... Yeni Bir Dungeons and Dragons Oyunu Yolda mı?

(Haber Bülteni)

Hidden Path Entertainment, Dungeons and Dragons için yeni bir oyun geliştireceğini dolaylı olsa da duyurdu.

Uzun bir süre boyunca Valve ile ortaklaşa çalışan Hidden Path, Counter-Strike serisinin geliştirilmesinde firmaya yardımcı olmuştu. Benzer şekilde Age of Empires II’nin HD sürümünün hazırlanması aktif rol oynadı. Firma geçen zaman zarfında ufak çaplı oyunlarla devam etse de, Dungeons and Dragons ile tekrar büyük oyunlar pazarına girmeyi hedefliyor.

Firmanın twitter hesabından yapmış olduğu yazılımcı ve grafiker arayışı paylaşımı ile Dungeons and  Dragons’un tekar oyun dünyasına döneceği ortaya çıkmış oldu. Detayları henüz çok net olmasa da, yeni oyun AAA sınıfında Açık Dünya oyunu olacak.

Bunun yanı sıra Hugh Grant’in de en son kadroya dahil edildiği Dungeons and Dragons filmi oyun severleri heyecanlandıran haberler arasında.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.