Kategoriler

Zotac Onuncu Yılını Yeni Ürünleriyle Kutluyor

Minyatür PC’den sıvı soğutmalı ekran kartına kadar bir çok ürünle karşımıza çıkan Zotac onuncu yıllarını dolu dolu geçirmeyi hedefliyor.

Zotac onuncu yılına özel yeni ürünlerini açıkladı. Minyatür PC‘den sıvı soğutmalı ekran kartına kadar bir çok ürünle karşımıza çıkan firma onuncu yıllarını dolu dolu geçirmeyi hedefliyor.

fragtist-zotac-10year-2

Firma, onuncu yıllarına özel olarak ürün portfolyolarına yeni bir ekran kartı, SSD, minyatür PC ve VR kullanımı için tasarlanmış sırt çantası şeklinde bir PC ekledi. Zotac’ın daha önce tasarladığı VR Go dizaynını geliştirerek, normal bir masaüstü PC sistemini özel tasarlanmış sırt çantasına dönüştürdü. HTC Vive, Oculus Rift gibi kablo bağlantıları gereken VR cihazlarının kullanımını rahatlatmak amacıyla tasarlanan bu yeni PC, kablo takılmalarını en az düzeye indirerek VR deneyimini arttırmayı hedefliyor. Yeni VR Go, GeForce GTX 1070 ekran kartıyla güçlendirilmiş, tamamen masaüstü bilgisayar parçalarından oluşan Windows 10 kurulu bir sistemden oluşuyor. Sistemin tamamı, değiştirilebilir pillerle besleniyor ve güzel bir detay olarak VR kollarını koyabileceğiniz cepler bulunuyor.

fragtist-zotac-10year

Yeni Magnus EN1080 Mini-PC 10 Year Anniversary Edition ise adından da anlaşılabileceği üzere Zotac’ın mini-PC modeli. Küçük form faktörlü siyah bir kasaya sahip sistem içinde sıvı soğutma sistemiyle ihya edilen Nvidia GeForce GTX 1080 MXM GPU ve Intel Core i7-6700 CPU barındırıyor. Sistem üstünde herhangi bir RAM bulundurmuyor fakat iki adet SODIMM bağlantı noktası sayesinde 32 GB DDR4 RAM desteği mevcut.

fragtist-zotac-10year-3

Zotac GTX 1080 ArcticStorm 10 Year Anniversary Edition ekran kartı ise üç firmanın ortaklaşa ürünü. Zotac, Nvidia ve Thermaltake imzalarını taşıyan ürün özel yapım sıvı soğutmalı sistemi ve 16 faz güç devresiyle yüksek seviyelerde overclock imkanı sunacak. Ekran kartını yanı sıra yeni bir SLI köprüsünün piyasaya sürüleceği söylentileri de doğrulandı.

fragtist-zotac-10year-1

Onuncu yıl için özel çıkacak son ürün ise Sonix 10 Year Anniversary Special Edition SSD cihazı olacak. PCI Express bağlantısı destekli NVMe standartlarında olacak olan bu cihaz, 2800 MB/sn okuma ve 1500 MB/sn yazma hızı değerlerine sahip olacak. Çalışır durumda aktif olan LED ışıklandırmalar ve onuncu yıl özel metal kasasıyla beraber gelecek.

Yeni ürünlerin fiyatları ise ne yazık ki daha belli değil.

Borderlands: The Hansome Collection Şu An Xbox One İçin Ücretsiz

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · PC