Zula, Mehmetçiğe Destek Olmak İçin Kolları Sıvadı Zula, Mehmetçiğe Destek Olmak İçin Kolları Sıvadı
Türkiye'nin ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, Suriye'nin Afrin bölgesinde gerçekleşen Zeytin Dalı Harekatı için Mehmetçiğe tam destek veriyor. Zula, Mehmetçiğe Destek Olmak İçin Kolları Sıvadı

Zula, Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleşen Zeytin Dalı Harekatı için Mehmetçiğe tam destek veriyor.

Zula, oyuncularının da yoğun talepleri doğrultusunda Mehmetçiğin yanında olduğunu hissettirmek ve askerlerimize moral vermek amacıyla oyun içerisinde “Zeytin Dalı” logolu özelleştirilmiş ürünler sunuyor. Üstelik bu ürünleri 5 TL’lik bağışa da dönüştürüyor. Zeytin Dalı logosuyla oyun içerisinde yer alan 2,5 TL’lik özel ürünlerden elde edilen gelir 5 TL’ye tamamlanıyor. Sonrasında da tüm tutar Mehmetçik Vakfı’na bağışlanıyor.

Geliştirici ekibin gönderdiği basın bülteninde şu ifadeler yer aldı: “Yaptığımız desteğin, zor şartlar altında evlerinden ve sevdiklerinden uzakta vatani görevlerini büyük bir inançla yerine getiren ve göğüslerini bizler için siper eden askerlerimizin yaptığının yanında bir hiç olduğunu biliyoruz. Mehmetçiğimizin yanında olmaktan büyük bir kıvanç duyduğumuzu kamuoyuna saygıyla bildiriyoruz.”

İnfografik: ZULA Dünya Kupası İstatistikleri