ZULA’nın 10 Bin TL Ödüllü Yarışması Başlıyor! ZULA’nın 10 Bin TL Ödüllü Yarışması Başlıyor!
Zula’nın düzenlediği ve tüm Youtuber'ların katılabileceği 10.000 TL Nakit Ödüllü yarışma takipçi sınırlaması olmadan, herkese açık... ZULA’nın 10 Bin TL Ödüllü Yarışması Başlıyor!

InGame, Zula oynayan Youtuberlar’ı toplam 10 bin TL ödüllü yarışmada bir araya getiriyor… Zula’nın düzenlediği ve tüm Youtuberların katılabileceği yarışma takipçi sınırlaması olmadan, herkese açık…

İlki çok ses getiren “Youtuber’lar Yarışıyor”un ikincisinde, 17 Haziran – 15 Temmuz arasında yüklenen özgün Zula videoları yarışacak. Birincinin 5 bin TL kazanacağı yarışmada dereceye girenler 20 Temmuz tarihinde www.zulaoyun.com adresinden açıklanacak.

Tüm abonelerin, 3 ila 10 dakikalık birer video ile katılabileceği yarışmada, katılımcılar içeriği kendisi belirleyebilecek. Videoda facecam zorunluluğu yok ancak tüm videolar sesli olmak zorunda. Küfür, hakaret ve küçük düşürücü ibarelerin kabul edilmediği videoların 720P ve üzeri kalitede olması gerekiyor.

Kazananları belirlerken oluşturulacak puanlamada izlenme, beğeni ve yorumlar dikkate alınırken; InGame, Lokum Games, MadByte Games tarafından oluşturulacak özel Zula Jürisi de tüm videoları izleyerek puanlama yapacak. Puanların yarısı izlenme, beğeni ve yorumlardan gelirken, diğer yarısı da jürinin değerlendirmesiyle belirlenecek.

Birinci olacak youtuberın 5 bin TL nakit para ödülü kazanacağı yarışmada ikinciye 2.500 TL, üçüncüye 1.000 TL, dördüncü, beşinci ve altıncıya 500’er TL ödül verilecek. Ayrıca her katılımcıya da 7 günlük MPT-76 hediye edilecek.

Yarışmacılar https://goo.gl/forms/5N2ZaptDlOF9JwpB2 adresinden 15 Temmuz’a kadar başvuru yapabilirler.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.