Zyxel’den Yeni WiFi 6 Erişim Noktası! Zyxel’den Yeni WiFi 6 Erişim Noktası!
Zyxel, WiFi 6 destekli yeni erişim noktası WAX650S’i pazara sundu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Zyxel’den Yeni WiFi 6 Erişim Noktası!

Zyxel, WiFi 6 destekli yeni erişim noktası WAX650S’i pazara sundu. Mart ayı itibarıyla raflarda yerini alan yeni erişim noktası, yüzde 40 oranında daha hızlı veri aktarımı imkanı sunuyor.

Yüksek yoğunluklu alanlar için tasarlanan WAX650S, bilgi işlem altyapılarında ağ tıkanıklığı sorununun önüne geçmeyi hedefliyor. Zyxel WAX650S, yüksek hızda iletişim imkanı sunuyor.

WAX650S, aynı anda birçok cihazı destekleyebiliyor ve okul dersliklerinde kesintisiz iletişim sunuyor. Çok daha fazla sayıda öğrenci ve öğretmen online olarak çalışabiliyor.

4K video konferans görüşmesinde her kullanıcı 40 mbit/s bant genişliğine ihtiyaç duyuyor. Wi-Fi 6 destekli erişim noktaları ağın genel bant genişliğini artırabiliyor. Böylece her kullanıcıya ultra HD video deneyimi yaşatan erişim noktası ağ altyapısında donma veya kopma gibi sorunlarda gecikme süresi 10 ms seviyesine çekilebiliyor.

Zyxel’den Siber Saldırılara Yeni Nesil Kalkan

Akıllı anten ve BSS renklendirme teknolojisi

WAX650S, bünyesinde barındırdığı OFDMA ve BSS renklendirme teknolojisi desteğiyle bant genişliği kapasite sorunu yaşamadan aynı hızla birçok cihazı internete bağlayabiliyor. Cihazın bu özelliği sayesinde örneğin okullarda erişim noktasına bağlı öğrencilere ait tüm cihazlar multimedya eğitim materyallerini indirebiliyor.

Zyxel’in yeni erişim noktası akıllı anten teknolojisi ile kanal parazit sorununu ortadan kaldırıyor. Böylece kalabalık yaşam alanlarında aynı ağdan faydalanmaya çalışan herkese eşit hız sağlanabiliyor. WAX650S, 5 Gb ethernet desteği ve WiFi 6 standardı multi gig hız gibi artılara da sahip.

Zyxel Nebula Ürün Ailesine Yeni Üyeler!